Logo Maarheeze nu 500px4 weekenddiensten5 aed1 evenement2 afval 33 openbaarvervoer6 politie7 helpende hand

nlenfrdeplroes

Uitslagen 20 januari:

19:30u

Bouwbedrijf Jos Maas / M-Art

-

ssv De Kobbus

10

-

6

20:25u

Varkenshouderij Snelders

-

Leyna

3

-

6

21:20u

Feijen Metaal Techniek

-

Taverne 't Hof

5

-

0

Programma 27 januari:

19:30u

Varkenshouderij Snelders

-

Bouwbedrijf Jos Maas / M-Art

20:25u

Leyna

-

Peeters Tweewielers / Frenken Motors

21:20u

ssv De Kobbus

-

CSB / Sphinx

vrijdag, 17 januari 2020 17:02

Bridgeclub Maarheeze uitslagen week 3

Written by

Maandagcompetitie cyclus 4 ronde 2.

Groep A:

1e Els Ramaekers & Wout Bos 66,67%

2e Lia & Harrie Biemans 55,90%

3e Sylvia Eekhof & Mieke Heijblom 53,47%

Groep B:

1e Toos & Wim Willems 58,33%

2e Mariet Everaerts & Henny Jansen 57,50%

3e Els Rondeel & Bertil Baten 56,67%

 

Donderdagcompetitie cyclus 3 ronde 1.

Groep A:

1e Nelleke v Nunen & Thierry v Iperen 65,48%

2e Jacqueline Coumans & Ine Ludoph 58,93%

3e Arno Baks & Arno Rondeel 58,33%

Groep B:

1e Martien Janssen & Leen Streuper 57,50%

2e Marijke Immers & Mia Smeets 56,50%

3e Bea Heijnen & Els Ramaekers 56,25%

Lijn A:

  1. Ria Meurkens & Marijke Immers                             66,50 %
  2. Riek Bergmans & Toos Teeven                                 61,67 %
  3. Mia van Gils & Joop Dijkstra en Lies Lubbers & Harrie Valkenburg                           58,50 %  Dus een gedeelde 3e plaats

Lijn B:

  1. Jo van Breugel & Martin van Breugel                     54,69 %
  2. Miek de Meester & Martien Janssen                     53,13 %
  3. Irene van Heusden & Riky van de Berg                  52,60 %

Uitslagen 13 januari:

19:30u

Peeters Tweewielers / Frenken Motors

-

Feijen Metaal Techniek

5

-

0

20:25u

CSB / Sphinx

-

Taverne 't Hof

2

-

6

21:20u

ssv De Kobbus

-

Leyna

9

-

6


Programma 20 januari:

19:30u

Bouwbedrijf Jos Maas / M-Art

-

ssv De Kobbus

20:25u

Varkenshouderij Snelders

-

Leyna

21:20u

Feijen Metaal Techniek

-

Taverne 't Hof

vrijdag, 10 januari 2020 22:26

Bridgeclub Maarheeze uitslagen week 2

Written by

Maandagcompetitie cyclus 4 ronde 1.

Groep A:

1e Harrie v Horne & Wil Campman 59,58%

2e Sylvia Eekhof & Mieke Heijblom 57,08%

3e Mia Caris & Jose Gielissen 56,25%

Groep B:

1e Wilmi Bongers & Jaap de Bruin 61,25%

2e Toos & Wim Willems 60,42%

3e Annie & Piet Lemmers 54,17%

Donderdagcompetitie cyclus 2 ronde 6.

Groep A:

1e Wout Bos & Thieu Rooijakkers 62,50%

2e Rinus vd Elsen & Harrie Valkenburg 55,56%

3e Miek de Meester & Jo Bosch 55,21%

Groep B:

1e Ger Fiddelaers & Francien v Moorsel 63,39%

2e Maria & Fridus v Lith 58,04%

3e Nellie Ameling & Jan v Heeswijk 57,44%%

Lijn A:

  1. Mia van Gils & Jan van Tulden                                   61,11 %
  2. Marie-Jeanne Wieching & Jos van Brink                 59,72 %
  3. Mieke Heyblom & Mien Preusting                          57,29 %

Lijn B:

  1. Miek de Meester & Martien Janssen                     60,42 %
  2. Thea Geradts & Jan Geradts                                      56,25 %
  3. Noor Wenting & Hanneke Hompes                        56,25 %, dus gedeelde 2e en 3e plaats

Uitslagen 6 januari (geheel bekerprogramma):

19:30u

B

B2

Feijen Metaal Techniek

-

GeCo Machinefabriek / A. Damen Timmerwerken

2

-

4

20:15u

B

B2

ABC Hekwerk / HAC Weekblad

-

zvv Van Deurzen Heftrucks

2

-

4

21:00u

B

A2

De Brasser

-

ssv De Kobbus

10

-

0

21:45u

B

A2

Leyna

-

zvv Café de Bout 

2

-

7

19:30u

M

B1

FC Upstairs / Van Eerd Elektrotechniek

-

CSB / Sphinx

1

-

2

20:15u

M

B1

Varkenshouderij Snelders

-

zvv Van Hunsel en Govers

3

-

4

21:00u

M

A1

Peeters Tweewielers / Frenken Motors

-

Bouwbedrijf Jos Maas / M-art

4

-

0

21:45u

M

A1

zvv JDW Fijnmetaal

-

zvv Zuiderpoort / De Capucijner

13

-

5


Programma 13 januari:

19:30u

Peeters Tweewielers / Frenken Motors

-

Feijen Metaal Techniek

20:25u

CSB / Sphinx

-

Taverne 't Hof

21:20u

ssv De Kobbus

-

Leyna

Op de eerste vrijdag na Nieuwjaarsdag houdt vv Maarheeze traditiegetrouw haar Nieuwjaarsreceptie. Ditmaal waren alle leden, vrijwilligers, supporters en sponsoren op vrijdag 3 januari bijeen gekomen om met elkaar het nieuwe jaar in te luiden. Na de nieuwjaarstoespraak van voorzitter Huub vd Linden werden Ans Bongers en Jet Santegoeds in het zonnetje gezet voor hun jarenlange inzet en verdiensten voor de vereniging op het gebied van oa kantine-ondersteuning, activiteiten organisatie en begeleiding van pupil vd week

jet santegoeds 1

Daarna was er volop aandacht voor de huldiging van de jubilarissen. Zo waren er maar liefst 4 gouden jubilarissen. Huub Demarteau, Jan Wanders, Harrie van Gansewinkel en Gery van Gansewinkel werden gehuldigd voor 50 jaar lidmaatschap van vv Maarheeze.

50 jarige jubilarissen 1

Hulde voor 40 jaar lidmaatschap was er voor André Reina, Henk Wanders en Ruud Rondeel en voor 25 jaar lid van de vereniging werden gehuldigd: Danny Boelens, Jet Santegoeds, Wouter Boelens en Hans vd Bragt.

40 jarige jubilarissen 1

Met leuke filmpjes en bijbehorende verhalen werd er met iedere jubilaris terug geblikt op de voorbije periode.

25 jarige jubilarissen 1

Tot slot werd ook de Man/Vrouw van het jaar bekend gemaakt. Dit jaar viel deze prijs van erkenning voor extra verdiensten voor de vereniging aan Frank Rampen. Frank is al ruim 12 jaar lid van het hoofdbestuur en vervult sinds 2012 de functie van penningmeester, een functie binnen de vereniging die zich vooral achter de schermen afspeelt en waarvoor de vereniging Frank zeer erkentelijk is voor zijn jarenlange inzet en betrokkenheid.

man van het jaar 1

Na afloop van het formele gedeelte werd er in een gezellige sfeer nog lang nagekaart over deze mooie verenigingsavond en uiteraard ook vooruit geblikt op het voetbaljaar 2020.

vrijdag, 03 januari 2020 13:50

Bridgeclub Maarheeze uitslagen week 1

Written by

Maandagcompetitie cyclus 3 ronde 6.

Groep A:

1e Marie Jeanne Wieching & Wil Campman 58,75%

2e Sylvia Eekhof & Mieke Heijblom 57,08%

3e Frans vd Hurk & Henk v Lith 56,67% 

Groep B:

1/2e Els Rondeel & Bertil Baten 57,81%

1/2e Annie & Piet Lemmers 57,81%

3e Anne & Andre Oud 55,73%

 

Donderdagcompetitie cyclus 2 ronde 5.

Groep A:

1e Rinus vd Elsen & Harrie Valkenburg 66,04%

2e Wout Bos & Thieu Rooijakkers 63,63%

3e Adele vd Elsen & Mieke Heijblom 60,42%

Groep B:

1e Ger Fiddelaers & Francien v Moorsel 61,88%

2e Annie Damen & Jet Kiggen 57,47%

3e Nellie Ameling & Jan v Heeswijk 56,53%

vrijdag, 27 december 2019 16:41

Bridgeclub Maarheeze uitslagen week 52

Written by

Maandagcompetitie cyclus 3 ronde 5.

Groep A:

1e Arno Baks & Arno Rondeel 61,98%

2e Frans vd Hurk & Henk v Lith 60,94%

3e Lia & Harrie Biemans 53,65%   

Groep B:

1e Ellie & Jan de Bruijne 59,38% 

2e Jet Kiggen & Frans de Leijer 57,81%

3e Mariet Everaerts & Henny Jansen 56,77%

Pagina 1 van 69