Logo Maarheeze nu 500px4 weekenddiensten5 aed1 evenement2 afval 33 openbaarvervoer6 politie7 helpende hand

nlenfrdeplroes
Zaalvoetbal

Zaalvoetbal (17)

Uitslagen 20 januari:

19:30u

Bouwbedrijf Jos Maas / M-Art

-

ssv De Kobbus

10

-

6

20:25u

Varkenshouderij Snelders

-

Leyna

3

-

6

21:20u

Feijen Metaal Techniek

-

Taverne 't Hof

5

-

0

Programma 27 januari:

19:30u

Varkenshouderij Snelders

-

Bouwbedrijf Jos Maas / M-Art

20:25u

Leyna

-

Peeters Tweewielers / Frenken Motors

21:20u

ssv De Kobbus

-

CSB / Sphinx

Uitslagen 13 januari:

19:30u

Peeters Tweewielers / Frenken Motors

-

Feijen Metaal Techniek

5

-

0

20:25u

CSB / Sphinx

-

Taverne 't Hof

2

-

6

21:20u

ssv De Kobbus

-

Leyna

9

-

6


Programma 20 januari:

19:30u

Bouwbedrijf Jos Maas / M-Art

-

ssv De Kobbus

20:25u

Varkenshouderij Snelders

-

Leyna

21:20u

Feijen Metaal Techniek

-

Taverne 't Hof

Uitslagen 6 januari (geheel bekerprogramma):

19:30u

B

B2

Feijen Metaal Techniek

-

GeCo Machinefabriek / A. Damen Timmerwerken

2

-

4

20:15u

B

B2

ABC Hekwerk / HAC Weekblad

-

zvv Van Deurzen Heftrucks

2

-

4

21:00u

B

A2

De Brasser

-

ssv De Kobbus

10

-

0

21:45u

B

A2

Leyna

-

zvv Café de Bout 

2

-

7

19:30u

M

B1

FC Upstairs / Van Eerd Elektrotechniek

-

CSB / Sphinx

1

-

2

20:15u

M

B1

Varkenshouderij Snelders

-

zvv Van Hunsel en Govers

3

-

4

21:00u

M

A1

Peeters Tweewielers / Frenken Motors

-

Bouwbedrijf Jos Maas / M-art

4

-

0

21:45u

M

A1

zvv JDW Fijnmetaal

-

zvv Zuiderpoort / De Capucijner

13

-

5


Programma 13 januari:

19:30u

Peeters Tweewielers / Frenken Motors

-

Feijen Metaal Techniek

20:25u

CSB / Sphinx

-

Taverne 't Hof

21:20u

ssv De Kobbus

-

Leyna

Uitslagen 16 december:

19:30u

CSB / Sphinx

-

Leyna

7

-

7

20:25u

ssv De Kobbus

-

Peeters Tweewielers / Frenken Motors

2

-

7

21:20u

Taverne 't Hof

-

Varkenshouderij Snelders

5

-

3



Programma 6 januari (geheel bekerprogramma):

19:30u

B

B2

Feijen Metaal Techniek

-

GeCo Machinefabriek / A. Damen Timmerwerken

20:15u

B

B2

ABC Hekwerk / HAC Weekblad

-

zvv Van Deurzen Heftrucks

21:00u

B

A2

De Brasser

-

ssv De Kobbus

21:45u

B

A2

Leyna

-

zvv Café de Bout 

19:30u

M

B1

FC Upstairs / Van Eerd Elektrotechniek

-

CSB / Sphinx

20:15u

M

B1

Varkenshouderij Snelders

-

zvv Van Hunsel en Govers

21:00u

M

A1

Peeters Tweewielers / Frenken Motors

-

Bouwbedrijf Jos Maas / M-art

21:45u

M

A1

zvv JDW Fijnmetaal

-

zvv Zuiderpoort / De Capucijner

Uitslagen 9 december:

19:30u

Peeters Tweewielers / Frenken Motors

-

ssv De Kobbus

14

-

5

20:25u

Bouwbedrijf Jos Maas / M-Art

-

Feijen Metaal Techniek

5

-

2



Programma 16 december:

19:30u

CSB / Sphinx

-

Leyna

20:25u

ssv De Kobbus

-

Peeters Tweewielers / Frenken Motors

21:20u

Taverne 't Hof

-

Varkenshouderij Snelders

Uitslagen 2 december (geheel bekerprogramma):

19:30u

A1

zvv Zuiderpoort / De Capucijner

-

zvv Cratex United

0

-

5

19:30u

A2

ssv De Kobbus

-

FC Tjeu van Horne

5

-

0

20:15u

A2

De Brasser

-

Leyna

4

-

2

21:00u

B1

CSB / Sphinx

-

Varkenshouderij Snelders

4

-

3


Programma 9 december:

19:30u

Peeters Tweewielers / Frenken Motors

-

ssv De Kobbus

20:25u

Bouwbedrijf Jos Maas / M-Art

-

Feijen Metaal Techniek

Uitslagen 25 november:

19:30u

Varkenshouderij Snelders

-

Taverne 't Hof

3

-

3

20:25u

Bouwbedrijf Jos Maas / M-Art

-

Feijen Metaal Techniek

4

-

4

21:20u

Leyna

-

CSB / Sphinx

5

-

4



Programma 2 december (geheel bekerprogramma):

19:30u

B

A1

zvv Zuiderpoort / De Capucijner

-

zvv Cratex United

20:15u

B

A1

Peeters Tweewielers / Frenken Motors

-

zvv JDW Fijnmetaal

21:00u

B

B2

GeCo Machinefabriek / A. Damen Timmerwerken

-

ABC Hekwerk / HAC Weekblad

21:45u

B

B2

zvv Van Deurzen Heftrucks

-

Taverne 't Hof

19:30u

M

A2

ssv De Kobbus

-

FC Tjeu van Horne

20:15u

M

A2

De Brasser

-

Leyna

21:00u

M

B1

CSB / Sphinx

-

Varkenshouderij Snelders

21:45u

M

B1

zvv Van Hunsel en Govers

-

zvv MeastroMail / SG Techniek

Uitslagen 11 november:

20:25u

Varkenshouderij Snelders

-

Peeters Tweewielers / Frenken Motors

1

-

8

21:20u

Taverne 't Hof

-

ssv De Kobbus

2

-

4

Programma 18 november:

19:30u

Varkenshouderij Snelders

-

Taverne 't Hof

20:25u

Bouwbedrijf Jos Maas / M-Art

-

Feijen Metaal Techniek

21:20u

Leyna

-

CSB / Sphinx

dinsdag, 12 november 2019 07:29

Het programma van volgende week

Written by

Uitslagen 11 november:
Wegens omstandigheden afgelast

Programma 18 november:

19:30u

Bouwbedrijf Jos Maas / M-Art

-

Leyna

20:25u

Varkenshouderij Snelders

-

Peeters Tweewielers / Frenken Motors

21:20u

Taverne 't Hof

-

ssv De Kobbus

Uitslagen 4 november (geheel bekerprogramma)::

19:30u

B

A2

Leyna

-

FC Tjeu van Horne

5

-

0

20:15u

B

A2

zvv Café de Bout 

-

De Brasser

11

-

3

21:00u

B

B1

zvv MeastroMail / SG Techniek

-

FC Upstairs / Van Eerd Elektrotechniek

2

-

6

21:45u

B

B1

CSB / Sphinx

-

zvv Van Hunsel en Govers

5

-

3

19:30u

M

A1

zvv Cratex United

-

Bouwbedrijf Jos Maas / M-art

11

-

3

20:15u

M

A1

zvv Zuiderpoort / De Capucijner

-

Peeters Tweewielers / Frenken Motors

0

-

5

21:00u

M

B2

ABC Hekwerk / HAC Weekblad

-

Taverne 't Hof

2

-

5

21:45u

M

B2

zvv Van Deurzen Heftrucks

-

Feijen Metaal Techniek

7

-

0

Programma 11 november:

19:30u

Bouwbedrijf Jos Maas / M-Art

-

Peeters Tweewielers / Frenken Motors

20:25u

Varkenshouderij Snelders

-

ssv De Kobbus

21:20u

Feijen Metaal Techniek

-

CSB / Sphinx

Pagina 1 van 2