nlenfrdeplroes
maandag 11 november 2019 16:43

Badmintonclub Maarheeze zet woensdag 20 november de deuren open

Beoordeel dit item
(0 stemmen)

Shuttles

Iedereen kent het badmintonspel van de camping of de straat, je probeert dan de shuttle zo lang mogelijk in de lucht te houden. Badminton in een zaal is toch heel anders, dan gaat het er juist om de shuttle zo snel mogelijk op de grond te krijgen. Daar zijn snelheid, techniek en tactiek voor nodig, en dat maakt deze snelste zaalsport tot zo’n geweldige sport. Je kunt het op alle niveaus spelen, in de spelvormen enkel- of dubbelspel, in recreatief verband of in competitieverband. Tot op hoge leeftijd kan je het spel met veel plezier blijven beoefenen.

Om je een kijkje in de zaal en in onze vereniging te geven zetten we voor iedereen vanaf 18 jaar op woensdag 20 november van 20:30-22:30 uur de deuren open van sporthal De Smeltkroes, Kijkakkers 1 te Maarheeze. Aanmelden is niet nodig, voor rackets en shuttles zorgen wij. Neem alleen wel je sportschoenen mee en kom een shuttletje meeslaan.

We hopen door deze laagdrempelige opzet een hoop mensen enthousiast te krijgen en op een vrijblijvende manier kennis te laten maken met deze leuke sport die we in Maarheeze al ruim 35 jaar in clubverband beoefenen.

Vind je na deze kennismaking het spel zo leuk, dan mag je tot 1 januari 2020 gratis meespelen op woensdagavond (van 20:30-22:30 uur) en/of vrijdagavond (van 20:00-22:30 uur). Als je dan besluit lid te worden krijg je gratis training in januari.

Naast de speelavonden kun je deelnemen aan de recreantencompetitie, diverse interne toernooitjes, uitwisselingen met andere verenigingen en niet te vergeten ons jaarlijks etentje.

Alles over onze club kun je lezen op www.bcmaarheeze.nl

Tot woensdag 20 november !!!!

Laatst aangepast op maandag 11 november 2019 16:45

Laat een reactie achter

De redactie houdt het recht alle opmerkingen zonder mededeling te verwijderen.