nlenfrdeplroes
dinsdag 19 januari 2021 17:54

Corona in Cranendonck: een update

Beoordeel dit item
(0 stemmen)

Hoewel de landelijke cijfers licht dalen en het RIVM weer wat positiever is, lijkt het einde van deze pandemie nog niet in zicht.

Voor de tweede week op rij is het aantal meldingen in Nederland iets gedaald. Het percentage mensen met een positieve coronatestuitslag daalde licht. Het aantal nieuwe ziekenhuis- en IC-opnames lag lager dan de week daarvoor. Ook zijn er minder nieuwe verpleeghuizen met coronabesmettingen gemeld. De dalende cijfers zijn een eerste effect van de lockdown die op 15 december inging, zo zegt het RIVM. Er zijn 38.776 nieuwe besmettingen. Dat is een daling van 22,5 procent ten opzichte van de week daarvoor.

Toch lijkt de avondklok er te gaan komen. Woensdagmiddag vindt een persconferentie plaats waarin nieuwe coronamaatregelen worden aangekondigd. Die is bij Cranendonck24 live te volgen.

Cijfers in Cranendonck
Laten we eens kijken naar het aantal besmettingen in onze gemeente. Gisteren zijn 8 nieuwe besmettingen vastgesteld bij inwoners van gemeente Cranendonck. Dat zijn er 37,8 per 100.000 inwoners. Een dag eerder was dat cijfer 33,1 en weer een dag eerder 47,3. Het schommelt in onze gemeente dus nog altijd.

corona

Wilt u meer informatie en de grafieken bekijken ga dan naar Cranendonck24.

Bron; Cranendonck24

Coronacijfers van Cranendonck in beeld - Cranendonck24

Gelezen: 408 keer Laatst aangepast op dinsdag 19 januari 2021 21:46

Laat een reactie achter

De redactie houdt het recht alle opmerkingen zonder mededeling te verwijderen.