Logo Maarheeze nu 500px4 weekenddiensten5 aed1 evenement2 afval 33 openbaarvervoer6 politie7 helpende hand

nlenfrdeplroes
Uitslagen hockey

Uitslagen hockey (79)

Team

Tegenstander

Uitslag

Cranendonck Heren 1

Berlicum H1

4-3

Cranendonck Heren Veteranen

Geldrop HB

5-0

Cranendonck Dames 1

Berlicum D1

0-0

Cranendonck Dames 2

Maastricht D4

2-1

Cranendonck Dames Jong 1

Best DJ4

1-0

Oranje Rood MA5

Cranendonck Meisjes A1

1-4

Cranendonck Meisjes A2

Basko MA2

3-5

Best JB 2

Cranendonck Jongens B1

1-3

Heeze MB2

Cranendonck Meisjes B1

5-1

Cranendonck Jongens C1

Hockeer JC1

3-0

Cranendonck Meisjes C1

Tegelen MC1

1-1

Cranendonck Meisjes C2

Nova MC3

5-2

Cranendonck Meisjes C3

Phoenix MC1

0-2

Helmond MD3

Cranendonck Meisjes D1

2-1

Best MD3

Cranendonck Meisjes D2

4-1

Cranendonck Meisjes D3

Oranje Rood MD6

1-1

Uitslagen hockeyclub Cranendonck

6 en 7 april 2019

Team

Tegenstander

Uitslag

Heesch H1

Cranendonck Heren 1

0-5

Peel en Maas HA

Cranendonck Heren Veteranen

2-2

Heesch D1

Cranendonck Dames 1

4-1

Boxmeer D3

Cranendonck Dames 2

1-2

Basko DJ4

Cranendonck Dames Jong 1

0-2

Cranendonck Meisjes A1

St. Oedenrode MA1

1-2

HOD MA3

Cranendonck Meisjes A2

7-0

Cranendonck Jongens B1

Phoenix Jongens B1

11-1

Cranendonck Meisjes B1

HOD MB4

4-1

Nuth JC1

Cranendonck Jongens C1

8-4

Gemert MC1

Cranendonck Meisjes C1

1-1

Heeze MC1

Cranendonck Meisjes C2

onbekend

Hockeer MC1

Cranendonck Meisjes C3

3-0

Cranendonck Meisjes D1

Eersel MD1

0-6

Cranendonck Meisjes D2

Maastricht MD5

3-6

Weert MD2

Cranendonck Meisjes D3

6-0

 

Thuiswedstrijden hockeyclub Cranendonck

13 en 14 april 2019

Team

Tegenstander

Tijd

Zaterdag 13 april

HCC Jonges C1

Hockeer JC1

9.30 uur

HCC Jongens E1

Oirschot JE1

9.30 uur

HCC Meisjes E6-1

HOD ME1

9.30 uur

HCC Meisjes D3

Oranje Rood MD6

11.00 uur

HCC Meisjes C2

Nova MC3

11.15 uur

HCC Meisjes C3

Phoenix MC1

12.45 uur

HCC Meisjes C1

Tegelen MC1

13.00 uur

HCC Meisjes A2

Basko MA2

14.30 uur

Zondag 14 april

SUPER SUNDAY

HCC Dames 2

Maastricht D4

10.30 uur

HCC Heren Veteranen

Geldrop HB

10.30 uur

HCC Dames 1

Berlicum D1

12.30 uur

HCC Dames Jong

Best DJ4

12.30 uur

HCC Heren 1

Berlicum H1

14.30 uur

30 en 31 maart 2019

Team

Tegenstander

Uitslag

Cranendonck Heren 1

Peel en Maas Heren 1

2-3

Cranendonck Heren Veteranen

Venray HA

11-1

Cranendonck Dames 1

Liempde D1

3-1

Cranendonck Dames 2

Oranje Rood D11

4-1

Cranendonck Dames Jong 1

Geldrop DJ2

1-3

Helmond MA2

Cranendonck Meisjes A1

7-2

Cranendonck Meisjes A2

Concordia MA2

2-3

Basko JB2

Cranendonck Jongens B1

1-3

Weert MB3

Cranendonck Meisjes B1

0-4

Cranendonck Jongens C1

Oranje Rood JC8

3-8

Cranendonck Meisjes C1

Civicum MC1

Onbekend

Cranendonck Meisjes C2

Concordia MC3

2-8

Cranendonck Meisjes C3

HOD MC2

1-3

HOD MD3

Cranendonck Meisjes D1

4-0

Meerssen MD2

Cranendonck Meisjes D2

10-0

Cranendonck Meisjes D3

HOD MD2

3-4

 

Team

Tegenstander

Tijd

Zaterdag 6 april

HCC Jongens F1

Mierlo JF3

9.30 uur

HCC Meisjes E6-2

HC Eindhoven ME4

9.30 uur

HCC Meisjes E8-1

Best M8E3

9.30 uur

HCC Meisjes F1

HOD MF3

9.30 uur

HCC Meisjes D1

Eersel MD1

10.45 uur

HCC Meisjes D2

Maastricht MD5

11.00 uur

HCC Jongens B1

Phoenix België JB1

12.30 uur

HCC Meisjes A1

St. Oedenrode MA1

12.45 uur

HCC Meisjes B1

HOD MB4

14.30 uur

Zondag 7 april

Alle senioren teams spelen uit

Uitslagen hockeyclub Cranendonck

23 en 24 maart 2019

Team

Tegenstander

Uitslag

Tegelen HD

Cranendonck Heren Veteranen

0-2

Sjinborn D1

Cranendonck Dames 1

11-0

Geldrop D4

Cranendonck Dames 2

0-2

Helmond DJ3

Cranendonck Dames Jong 1

4-1

HDL MA1

Cranendonck Meisjes A1

4-2

Cranendonck Meisjes A2

Nuth MA2

4-0

Cranendonck Jongens B1

Scoop JB3

9-0

Cranendonck Meisjes B1

Oranje Rood MB6

3-2

Cranendonck Jongens C1

Maastrichtse Hockeyclub JC3

0-1

Horst MC1

Cranendonck Meisjes C1

3-2

DVS MC1

Cranendonck Meisjes C2

10-0

Cranendonck Meisjes C3

Maastrichtse Hockeyclub MC2

0-4

Eindhoven MD3

Cranendonck Meisjes D1

4-3

DVS MD1

Cranendonck Meisjes D2

5-1

Maastricht MD3

Cranendonck Meisjes D3

6-2

Thuiswedstrijden hockeyclub Cranendonck

30 en 31 maart 2019

Team

Tegenstander

Tijd

Zaterdag 30 maart

HCC Jongens C1

Oranje Rood JC4

9.30 uur

HCC Jongens E1

Gemert JE2

9.30 uur

HCC Jongens F1

Nuenen JF2

9.30 uur

HCC Meisjes E6-2

Basko ME3

9.30 uur

HCC Meisjes C2

Concordia MC3

11.00 uur

HCC Meisjes C1

Civicum MC1

11.15 uur

HCC Meisjes C3

HOD MC2

12.45 uur

HCC Meisjes D3

HOD MD2

13.00 uur

HCC Meisjes A2

Concordia MA2

14.30 uur

Zondag 31 maart

SUPER SUNDAY

HCC Dames 2

Oranje Rood D11

10.30 uur

HCC Heren Veteranen

Venray HA

10.30 uur

HCC Dames 1

Liempde D1

12.30 uur

HCC Dames Jong 1

Geldrop DJ2

12.30 uur

HCC Heren 1

Peel en Maas H1

14.30 uur

     

Uitslagen hockeyclub Cranendonck

16 en 17 maart 2019

Team

Tegenstander

Uitslag

Cranendonck Heren 1

Deurne H1

2-3

Cranendonck Heren Veteranen

Heeze HB

7-1

Cranendonck Dames 1

Deurne D1

0-7

Cranendonck Dames 2

Tegelen D3

2-0

Cranendonck Dames Jong 1

Nog niet gespeeld

Cranendonck Meisjes A1

Gemert MA1

0-1

Maastricht MA4

Cranendonck Meisjes A2

4-1

Concordia JB2

Cranendonck Jongens B1

0-6

Geldrop MB6

Cranendonck Meisjes B1

1-4

Sjinborn JC1

Cranendonck Jongens C1

3-0

Cranendonck Meisjes C1

Mierlo MC2

4-1

Cranendonck Meisjes C2

Sjinborn MC2

0-3

HCAS MC1

Cranendonck Meisjes C3

5-1

Cranendonck Meisjes D1

Basko MD5

Onbekend

Cranendonck Meisjes D2

Oranje Rood MD3

0-9

Cranendonck Meisjes D3

Nova MD3

1-2

Thuiswedstrijden hockeyclub Cranendonck

23 en 24 maart 2019

Team

Tegenstander

Tijd

Zaterdag 23 september

HCC Meisjes MF1

HC Boekel MF1

9.30 uur

HCC Meisjes ME6-1

HCAS ME1

9.30 uur

HCC Meisjes ME8-1

St. Oedenrode M8E3

9.30 uur

HCC Jongens C1

Maastrichtse Hockey Club JC3

9.30 uur

HCC Meisjes C3

Maastrichtse Hockey Club MC2

11.00 uur

HCC Meisjes B1

HC Oranje Rood MB6

11.15 uur

HCC Jongens B1

HC Scoop JB3

13.00 uur

HCC Meisjes MA2

HC Nuth MA2

13.00 uur

Zondag 24 september

Alle senioren teams spelen uit

maandag, 25 februari 2019 15:01

Meisjes D3 hockeyclub Cranendonck wint 2e titel

Written by

Meisjes D3 veroverde afgelopen weekend de tweede titel van het seizoen. Met een dubbele overwinning op zaterdag stelden de meisjes hun titel veilig. Met maar liefst 11 gewonnen wedstrijden, één gelijkspel, een positief doelsaldo van 76 én de minst gepasseerde keeper is het zaalkampioenschap meer dan verdiend. Na carnaval gaan de meiden weer van start op het veld en wie weet op weg naar de derde titel van het seizoen.

 Meisjes D3 zaal Aangepast

         Meisjes D3 zaal 1828 Aangepast

///////////////////////////////////////////////////////

Fotografie:
Foto 1: Meisjes D3 viert tweede titel van het seizoen.

Foto 2: Meisjes D3: kampioenen!

maandag, 04 februari 2019 09:00

Succesvol zaalseizoen voor Hockeyclub Cranendonck

Written by
Het zaalhockeyseizoen is in volle gang en een flink aantal teams is nog in de race voor
de titel. Afgelopen weekend is er ook weer volop gespeeld. Met nog drie
speelweekenden te gaan zijn er nog maar liefst acht teams in de race om het
kampioenschap. Daarna is er even een korte pauze en vanaf 16 maart gaat de
voorjaarscompetitie op het veld weer van start. De veldtrainingen starten weer eerder
en er worden diverse oefenwedstrijden gespeeld zodat de teams ook op het veld weer
goed voor de dag komen.
Afgelopen weekend werden maar liefst 26 winstpunten verdiend. Er werd ook flink
gescoord, waarbij meisjes D3 maar liefst 20x wisten te scoren in hun wedstrijd.
zaalhockey

Team

Tegenstander

Uitslag

Oirschot D1

Cranendonck Dames 1

Onbekend

Cranendonck Dames 1

Olympia D1

Onbekend

Cranendonck Meisjes A1

Geldrop MA2

3-1

Eersel MA1

Cranendonck Meisjes A1

0-4

Oranje Rood MA9

Cranendonck Meisjes A2

4-0

Cranendonck Meisjes A2

Nuenen MA5

3-1

Cranendonck Jongens B1

Tegelen JB2

7-4

Cranendonck Jongens B1

Basko JB2

9-0

Nova MB2

Cranendonck Meisjes B1

3-5

Scoop MB3

Cranendonck Meisjes B1

1-3

DES MC2

Cranendonck Meisjes C2

3-1

Cranendonck Meisjes C2

Drunen MC3

2-1

Oirschot MC3

Cranendonck Meisjes C3

1-3

St. Oedenrode MC1

Cranendonck Meisjes C3

5-1

Cranendonck Meisjes D1

DVS MD2

13-0

Geldrop MD6

Cranendonck Meisjes D1

0-5

24 en 25 november 2018

Team

Tegenstander

Uitslag

Bommelerwaard H1

Cranendonck Heren 1

2-1

Geldrop HC

Cranendonck Heren Veteranen

1-3

Dommel D1

Cranendonck Dames 1

4-2

Horst D3

Cranendonck Dames 2

0-5

Helmond DJ6

Cranendonck Dames Jong 1

1-3

Cranendonck Meisjes A1

Meerssen MA1

2-2

Meerssen MA2

Cranendonck Meisjes A2

0-3

Best JB2

Cranendonck Jongens B1

0-5

Cranendonck Meisjes B1

Sjinborn MB1

0-2

Cranendonck Jongens C1

Basko JC2

4-0

Concordia MC3

Cranendonck Meisjes C1

0-3

HOD MC4

Cranendonck Meisjes C2

0-3

Cranendonck Meisjes C3

Nova MC3

3-0

Cranendonck Meisjes D1

Eindhoven MD4

4-1

Phoenix (BE) MD2

Cranendonck Meisjes D2

1-4

HOD MD5

Cranendonck Meisjes D3

0-4

Uitslagen hockeyclub Cranendonck

17 en 18 november 2018

Team

Tegenstander

Uitslag

Cranendonck Heren 1

Overbetuwe H1

9-1

Cranendonck Heren Veteranen

Oranje Rood HE

2-3

Cranendonck Dames 1

Udenhout D1

1-2

Cranendonck Dames 2

Son D2

2-2

Cranendonck Dames Jong 1

Best DJ4

3-0

     

Maastricht MA2

Cranendonck Meisjes A1

5-3

Cranendonck MA2

HOD MA5

4-2

     

Cranendonck Jongens B1

Oss JB3

14-0

Heeze MB2

Cranendonck Meisjes B1

2-1

     

Oranje Rood JC5

Cranendonck Jongens C1

2-2

Cranendonck Meisjes C1

Meerssen MC2

6-0

Cranendonck Meisjes C2

Nova MC4

1-0

Sjinborn MC2

Cranendonck Meisjes C3

0-3

     

HCAS MD3

Cranendonck Meisjes D1

4-0

Cranendonck Meisjes D2

Son MD4

Onbekend

Cranendonck Meisjes D3*

Nuenen MD3

2-0

     
     

*MD3: Najaarskampioen 

 

Thuiswedstrijden hockeyclub Cranendonck

24 en 25 november 2018

Team

Tegenstander

Tijd

Zaterdag 24 november

   

Cranendonck Jongens F1

Oirschot JF2

10.00 uur

Cranendonck Meisjes C3

Nova MC3

10.00 uur

Cranendonck Meisjes E6-1

Phoenix ME3

10.00 uur

Cranendonck Meisjes D1

Eindhoven MD4

11.30 uur

Cranendonck Meisjes B1

Sjinborn MB1

11.45 uur

Cranendonck Jongens C1

Basko JC2

13.30 uur

Cranendonck Meisjes A1

Meerssen MA1

13.30 uur

     
     

Zondag 25 november

   

Geen thuiswedstrijden op zondag

     
     
Pagina 1 van 6