Logo Maarheeze nu 500px4 weekenddiensten5 aed1 evenement2 afval 33 openbaarvervoer6 politie7 helpende hand

nlenfrdeplroes
Uitslagen hockey

Uitslagen hockey (72)

Team

Tegenstander

Uitslag

Oirschot D1

Cranendonck Dames 1

Onbekend

Cranendonck Dames 1

Olympia D1

Onbekend

Cranendonck Meisjes A1

Geldrop MA2

3-1

Eersel MA1

Cranendonck Meisjes A1

0-4

Oranje Rood MA9

Cranendonck Meisjes A2

4-0

Cranendonck Meisjes A2

Nuenen MA5

3-1

Cranendonck Jongens B1

Tegelen JB2

7-4

Cranendonck Jongens B1

Basko JB2

9-0

Nova MB2

Cranendonck Meisjes B1

3-5

Scoop MB3

Cranendonck Meisjes B1

1-3

DES MC2

Cranendonck Meisjes C2

3-1

Cranendonck Meisjes C2

Drunen MC3

2-1

Oirschot MC3

Cranendonck Meisjes C3

1-3

St. Oedenrode MC1

Cranendonck Meisjes C3

5-1

Cranendonck Meisjes D1

DVS MD2

13-0

Geldrop MD6

Cranendonck Meisjes D1

0-5

24 en 25 november 2018

Team

Tegenstander

Uitslag

Bommelerwaard H1

Cranendonck Heren 1

2-1

Geldrop HC

Cranendonck Heren Veteranen

1-3

Dommel D1

Cranendonck Dames 1

4-2

Horst D3

Cranendonck Dames 2

0-5

Helmond DJ6

Cranendonck Dames Jong 1

1-3

Cranendonck Meisjes A1

Meerssen MA1

2-2

Meerssen MA2

Cranendonck Meisjes A2

0-3

Best JB2

Cranendonck Jongens B1

0-5

Cranendonck Meisjes B1

Sjinborn MB1

0-2

Cranendonck Jongens C1

Basko JC2

4-0

Concordia MC3

Cranendonck Meisjes C1

0-3

HOD MC4

Cranendonck Meisjes C2

0-3

Cranendonck Meisjes C3

Nova MC3

3-0

Cranendonck Meisjes D1

Eindhoven MD4

4-1

Phoenix (BE) MD2

Cranendonck Meisjes D2

1-4

HOD MD5

Cranendonck Meisjes D3

0-4

Uitslagen hockeyclub Cranendonck

17 en 18 november 2018

Team

Tegenstander

Uitslag

Cranendonck Heren 1

Overbetuwe H1

9-1

Cranendonck Heren Veteranen

Oranje Rood HE

2-3

Cranendonck Dames 1

Udenhout D1

1-2

Cranendonck Dames 2

Son D2

2-2

Cranendonck Dames Jong 1

Best DJ4

3-0

     

Maastricht MA2

Cranendonck Meisjes A1

5-3

Cranendonck MA2

HOD MA5

4-2

     

Cranendonck Jongens B1

Oss JB3

14-0

Heeze MB2

Cranendonck Meisjes B1

2-1

     

Oranje Rood JC5

Cranendonck Jongens C1

2-2

Cranendonck Meisjes C1

Meerssen MC2

6-0

Cranendonck Meisjes C2

Nova MC4

1-0

Sjinborn MC2

Cranendonck Meisjes C3

0-3

     

HCAS MD3

Cranendonck Meisjes D1

4-0

Cranendonck Meisjes D2

Son MD4

Onbekend

Cranendonck Meisjes D3*

Nuenen MD3

2-0

     
     

*MD3: Najaarskampioen 

 

Thuiswedstrijden hockeyclub Cranendonck

24 en 25 november 2018

Team

Tegenstander

Tijd

Zaterdag 24 november

   

Cranendonck Jongens F1

Oirschot JF2

10.00 uur

Cranendonck Meisjes C3

Nova MC3

10.00 uur

Cranendonck Meisjes E6-1

Phoenix ME3

10.00 uur

Cranendonck Meisjes D1

Eindhoven MD4

11.30 uur

Cranendonck Meisjes B1

Sjinborn MB1

11.45 uur

Cranendonck Jongens C1

Basko JC2

13.30 uur

Cranendonck Meisjes A1

Meerssen MA1

13.30 uur

     
     

Zondag 25 november

   

Geen thuiswedstrijden op zondag

     
     

Uitslagen 10 en 11 november 2018

Team

Tegenstander

Uitslag

Cranendonck Heren Veteranen

Blerick HA

4-0

Horst H1

Cranendonck Heren 1

4-1

DVS D1

Cranendonck Dames 1

8-4

Eersel D2

Cranendonck Dames 2

0-7

HOD DJ2

Cranendonck Dames Jong 1

1-0

Cranendonck Avondcompetitie

Best Mix

5-0

Weert MA3

Cranendonck Meisjes A1

1-0

Cranendonck Meisjes A2

Heeze MA2

3-1

Cranendonck Jongens B1

Den Bosch JB4

2-1

Cranendonck Meisjes B1

HCAS MB3

5-2

Cranendonck Jongens C1

Maastricht JC3

3-5

Sjinborn MC1

Cranendonck Meisjes C1

0-5

Nuth MC2

Cranendonck Meisjes C2

0-1

Cranendonck MC3

Oranje Rood MC6

7-1

HOD MD6

Cranendonck Meisjes D1

1-7

Eersel MD3

Cranendonck Meisjes D2

Onbekend

Cranendonck Meisjes D3

Scoop MD4

3-1

     
     

 

Thuiswedstrijden hockeyclub Cranendonck

17 en 18 november 2018

 

Uitslagen hockeyclub Cranendonck

3 en 4 november 2018

Team

Tegenstander

Uitslag

Wijchen H1

Cranendonck Heren 1

3-1

Concordia HB

Cranendonck Heren Veteranen

2-0

Nuth D1

Cranendonck Dames 1

0-6

Oranje Rood D9

Cranendonck Dames 2

1-0

Cranendonck Meisjes A1

Concordia MA1

0-6

Scoop MA5

Cranendonck Meisjes A2

2-2

Rosmalen JB3

Cranendonck Jongens B1

2-3

HOD MB3

Cranendonck Meisjes B1

2-2

Sjinborn JC1

Cranendonck Jongens C1

4-0

Cranendonck Meisjes C1

Heeze MC1

6-0

Oranje Rood MC9

Cranendonck Meisjes C2

2-1

Cranendonck Meisjes C3

HCAS MC2

6-0

Cranendonck Meisjes D1

Eersel MD2

3-2

Cranendonck Meisjes D2

Best MD4

1-3

Oranje Rood MD10

Cranendonck Meisjes D3

2-4

     
     

 

Thuiswedstrijden hockeyclub Cranendonck

10 en 11 november 2018

Team

Tegenstander

Tijd

Zaterdag 10 november

   

Meisjes D3

Scoop MD4

10.00 uur

Meisjes C3

Oranje Rood MC6

11.30 uur

Jongens C1

Maastricht JC3

11.45 uur

Meisjes B1

HCAS MB3

13.15 uur

Jongens B1

Den Bosch JB4

13.30 uur

Meisjes A2

Heeze MA2

15.00 uur

     
     
     
     
     

Zondag 11 november

   

Heren Veteranen

Blerick HA

10.30 uur

   
     
     

Uitslagen

27 en 28 oktober 2018

Team

Tegenstander

Uitslag

Cranendonck Heren Veteranen

Concordia HA

1-2

Cranendonck Dames 1

Venray D1

1-7

Cranendonck Dames 2

Deurne D2

4-0

Cranendonck Dames Jong 1

Basko DJ4

3-5

Oranje Rood DD Mix

Cranendonck DD Mix

1-2

HOD MA3

Cranendonck Meisjes A1

3-2

Cranendonck Meisjes A2

Weert MA4

2-1

Cranendonck Jongens B1

Dommel JB1

1-4

Cranendonck Meisjes B1

Hockeer MB2

3-2

Cranendonck Jongens C1

HOD/DVS JC2

2-4

Nuth MC1

Cranendonck Meisjes C1

2-1

Cranendonck Meisjes C2

Mierlo MC5

7-0

Geldrop MC2

Cranendonck Meisjes C3

2-1

Geldrop MD4

Cranendonck Meisjes D1

0-4

Oranje Rood MD7

Cranendonck Meisjes D2

1-6

Cranendonck Meisjes D3

Sjinborn MD1

7-2

 

Thuiswedstrijden hockeyclub Cranendonck

3 en 4 november 2018

Team

Tegenstander

Tijd

Zaterdag 3 november

   

Cranendonck Jongens E1

Oranje rood JE7

9.30 uur

Cranendonck Jongens F1

Son JF1

9.30 uur

Cranendonck Meisjes D1

Eersel MD2

9.30 uur

Cranendonck Meisjes E1

Oirschet ME2

9.30 uur

Cranendonck Meisjes D2

Best MD4

11.00 uur

Cranendonck Meisjes C1

Heeze MC1

11.15 uur

Cranendonck Meisjes C3

HCAS MC2

13.00 uur

Cranendonck Meisjes A1

Concordia MA1

13.30 uur

     
     
     

Zondag 4 november

   

Alle senioren teams spelen uit

 

   

   
     
     

 

 

maandag, 08 oktober 2018 12:43

Uitslagen hockeyclub Cranendonck

Written by

6 en7 oktober 2018

Team

Tegenstander

Uitslag

 

Reguliere Competitie

Cranendonck Heren 1

Heesch H1

4-1

 

Cranendonck Heren Veteranen

Peel en Maas HA

3-0

 

Cranendonck Dames 1

Heesch D1

0-3

 

Cranendonck Dames 2

Boxmeer D3

4-1

 

Best DJ4

Cranendonck Dames Jong 1

3-0

 

 

Meerssen MA1

Cranendonck Meisjes A1

5-0

 

Cranendonck Meisjes A2

Meerssen MA2

6-3

 

Cranendonck Jongens B1

Best JB2

6-3

 

Sjinborn MB1

Cranendonck Meisjes B1

2-0

 

 

Weert JC1

Cranendonck Jongens C1

7-0

 

Cranendonck Meisjes C1

Concordia MC3

5-2

 

Cranendonck Meisjes C2

HOD MC4

6-0

 

Nova MC3

Cranendonck Meisjes C3

1-3

 

 

Weert MD4

Cranendonck Meisjes D1

0-11

 

Cranendonck Meisjes D2

Geldrop MD6

2-2

 

Nuenen MD4

Cranendonck Meisjes D3

onbekend

 

 

 

 

Silver Cup (KNHB Bekertoernooi)

Cranendonck Dames 1

Bemmel D1

0-5

 

 

 

Komend weekend geen wedstrijden op de velden van HCC. De juniorencompetitie ligt stil vanwege de herfstvakantie en de senioren spelen allen uit.

 

Uitslagen 29 en 30 september 2018

Team

Tegenstander

Uitslag

Reguliere Competitie

Peel en Maas H1

HCC Heren 1

4-5

Venray HA

HCC Heren Veteranen

1-4

Liempde D1

HCC Dames 1

0-1

Oranje Rood D11

HCC Dames 2

1-3

Cranendonck DJ1

HOD DJ2

0-2

HCC Meisjes A1

Maastricht MA2

1-1

HOD MA5

HCC Meisjes A2

2-3

Oss JB3

HCC Jongens B1

0-6

HCC Meisjes B1

Heeze MB2

3-3

HCC Jongens C1

Oranje Rood JC5

3-2

Meerssen MC2

HCC Meisjes C1

0-8

Nova MC4

HCC Meisjes C2

2-0

HCC Meisjes C3

Sjinborn MC2

1-0

HCC Meisjes D1

Heeze MD3

5-1

Mierlo MD6

HCC Meisjes D2

0-3

HCC Meisjes D3

Geel-Zwart MD4

12-0

Silver Cup (KNHB Bekertoernooi)

 

Thuiswedstrijden hockeyclub Cranendonck

5, 6 en 7 oktober 2018

Team

Tegenstander

Tijd

Reguliere veldcompetitie

Zaterdag 6 oktober

   

HCC Meisjes F1

HTC Son MF3

9.30 uur

HCC Meisjes E6-1

HTC Son ME4

9.30 uur

HCC Jongens E1

HTC Son JE1

9.30 uur

HCC Meisjes D2

Geldrop MD6

11.00 uur

HCC Meisjes C1

RHC Concordia MC3

11.00 uur

HCC Meisjes C2

HOD MC4

12.45 uur

HCC Meisjes A2

Meerssen MA2

12.45 uur

HCC Jongens B1

MHC Best JB2

14.30 uur

     

Zondag 7 oktober

   

HCC Dames 2

MHC Boxmeer D3

10.30 uur

HCC Heren Veteranen

Peel en Maas HA

10.30 uur

HCC Dames 1

MHC Heesch D1

12.30 uur

HCC Heren 1

MHC Heesch H1

14.30 uur

     

   

Silver Cup KNHB Beker – ronde 2

HCC Dames 1

MHC Bemmel D1

20.30 uur

     

Uitslagen hockeyclub Cranendonck

15 en 16 september 2018

Team

Tegenstander

Uitslag

Reguliere Competitie

Deurne H1

HCC Heren 1

5-4

Heeze HB

HCC Heren Veteranen

0-2

Deurne D1

HCC Dames 1

3-1

Basko DJ4

HCC Dames Jong

0-0

Concordia MA1

HCC Meisjes A1

10-0

HCC Meisjes A2

Scoop MA5

1-0

HCC Jongens B1

Rosmalen JB3

7-0

HCC Meisjes B1

HOD MB3

1-5

HCC Jongens C1

Sjinborn JC1

1-4

Heeze MC1

HCC Meisjes C1

1-3

HCC Meisjes C2

Oranje Rood MC9

5-2

HCAS MC2

HCC Meisjes C3

1-4

HCC Meisjes D2

Basko MD6

15-0

Meerssen MD3

HCC Meisjes D1

1-3

Hopbel MD3

HCC Meisjes D3

1-10

Silver Cup (KNHB Bekertoernooi)

Druten D1

HCC Dames 1

2-3

 

Thuiswedstrijden hockeyclub Cranendonck

21, 22 en 23 september 2018

Team

Tegenstander

Tijd

Silver Cup (KNHB Bekertoernooi) – 1e ronde Heren – vrijdag 21 september

HCC Heren 1

Hockeyclub Berlicum H1

20.30 uur

 

 

 

Reguliere veldcompetitie

Zaterdag 22 september

   

HCC Jongens E1

MHC Deurne JE1mix

9.30 uur

HCC Meisjes D1

HC Nova MD4

9.30 uur

HCC Meisjes F1

Oranje rood MF10

9.30 uur

HCC Meisjes C1

Sjinborn MC1

11.15 uur

HCC Meisjes D2

DVS MD2

11.15 uur

HCC Meisjes A1

HV Weert MA3

13.00 uur

HCC Meisjes C2

HC Nuth MC2

13.00 uur

     
     

Zondag 23 september

   

HCC Dames 2

Hockey Geldrop D4

10.30 uur

HCC Heren Veteranen

Tegelen HD

10.30 uur

HCC Dames 1

Sjinborn D1

12.30 uur

HCC Heren 1

HV Meerssen H1

14.30 uur

     
     

 

 

 

8 en 9 september 2018

Team

Tegenstander

Uitslag

Heren 1

Vlijmen H1

4-1

Heren Veteranen

Weert HB

0-1

Dames Jong 1

Helmond DJ6

9-1

Dames 1

Vlijmen D1

3-2

Dames 2

Hopbel D4

2-2

     

Meisjes A1

HOD MA3

5-0

Weert MA4

Meisjes A2

2-0

     

Dommel JB1

Jongens B1

2-2

Hockeer MB2

Meisjes B1

3-4

     

HOD/DVS JC1

Jongens C1

2-3

Meisjes C1

Nuth MC1

2-2

Mierlo MC5

Meisjes C2

0-4

Meisjes C3

Geldrop MC2

1-0

     

Meisjes D1

Concordia MD4

2-0

Heeze MD2

Meisjes D2

1-3

Meisjes D3

Best MD5

10-1

     
   

 

 

Thuiswedstrijden

15 en 16 september 2018

Team

Tegenstander

Tijd

Zaterdag 15 september

   

HCC Meisjes ME8-1

HOD M8E1

9.30 uur

HCC Meisjes ME6-1

HC Mierlo ME4

9.30 uur

HCC Meisjes MF1

DVS MF2

9.30 uur

HCC Meisjes C2

HC Oranje Rood MC9

11.00 uur

HCC Meisjes D2

VMHC Basko MD6

11.00 uur

HCC Jongens C1

Sjinborn JC1

12.45 uur

HCC Meisjes B1

HOD MB3

12.45 uur

HCC Jongens B1

Rosmalen JB3

14.30 uur

HCC Meisjes A2

HC Scoop MA5

14.30 uur

     
     

Zondag 16 september

   

Alle senioren teams spelen uit

 

   

   
     
     

 

 

Pagina 1 van 6