Logo Maarheeze nu 500px4 weekenddiensten5 aed1 evenement2 afval 33 openbaarvervoer6 politie7 helpende hand

nlenfrdeplroes
Uitslagen Bridge Maarheeze

Uitslagen Bridge Maarheeze (161)

vrijdag, 19 april 2019 08:33

Bridgeclub Maarheeze uitslagen week 16

Written by

Maandagcompetitie cyclus 6 ronde 1.

Groep A:

1e Frans vd Hurk & Henk v Lith 64,17%

2e Miek de Meester & Annie Romme 60,42%

3e Lia & Harrie Biemans 59,58%

Groep B:

1e Els Rondeel & Bertil Baten 57,81%

2e Elly & Jan de Bruijne 53,65%

3e Irene v Heusden & Inge Rensen 53,13%

Donderdagcompetitie Paasdrive:

Groep A:

1e Rob vd Jagt & Wim vd Linden 60,76%

2e Rudolf v Dongen & Joop Noll 60,07%

3e Bea Heijnen & Els Ramaekers 57,29%

Groep B:

1e Jo Bosch & Miek de Meester 61,67%

2e Marie-Louise Lichter & Mien Preusting 55,83%

3e Annie Romme & Frans Verhagen 54,58%

vrijdag, 12 april 2019 10:01

Bridgeclub Maarheeze uitslagen week 15

Written by

Maandagcompetitie cyclus 5 ronde 6:

Groep A:

1e Els Ramaekers & Wout Bos 60,00%

2e Riek & Harrie Staals 57,99%

3/4e Mia Caris & Jose Gielissen 56,60%

3/4e Lia & Harrie Biemans 56,60%

Groep B:

1e Kitty Leereveld & Truus Reuters 63,75%

2e Carla v Gils & Wim vd Linden 58,75%

3e Wil Campman & Corrie Willeme 57,50%

Donderdagcompetitie cyclus 5 ronde 3:

Groep A:

1e Adele vd Elsen & Hanny Noll 61,31%

2e Rudolf v Dongen & Joop Noll 58,33%

3e Arno Baks & Arno Rondeel 56,85%

Groep B:

1e Jacqueline Coumans & George v Gool 61,81%

2e Wout Bos & Thieu Rooijakkers 58,33%

3e Sylvia Eekhof & Magriet Hopmans 57,99%

vrijdag, 05 april 2019 15:53

Bridgeclub Maarheeze uitslagen week 14

Written by

Maandagcompetitie cyclus 5 ronde 5.

Groep A:

1e Frans vd Hurk & Henk v Lith 61,25%

2e  Lia & Harrie Biemans 58,33%

3e Thea Julien & Harrie v Horne 55,00% 

Groep B:

1e Ellie & Jan de Bruijne 62,50%

2e Liesbeth & Jan v Dijk 58,75%

3e Wil Campman & Corrie Willeme 55,00%

Donderdagcompetitie cyclus 5 ronde 2:

Groep A:

1e Jean-Marc vd Bosch & Fred Eekhof 66,40%

2e Riek & Harrie Staals 60,83%

3e Rinus vd Elsen & Harrie Valkenburg 59,49%

Groep B:

1e Wout Bos & Thieu Rooijakkers 63,37%

2e Bertil Baten & Els Rondeel 59,79%

3e Martien Janssen & Leen Streuper 59,31%

vrijdag, 29 maart 2019 15:18

Bridgeclub Maarheeze uitslagen week 13.

Written by

Maandagcompetitie cyclus 5 ronde 4.

Groep A:

1e Els Ramaekers & Wout Bos 62,50%

2e Toos & Wim Willems 57,64%

3e Mia Caris & Jose Gielissen 55,90%

Groep B:

1e Carla v Gils & Wim vd Linden 70,83%

2e Bets & Fons Winters 60,76%

3e Wil Campman & Corrie Willeme 54,86%

 

Donderdagcompetitie cyclus 5 ronde 1:

Groep A:

1e Arno Baks & Arno Rondeel 63,69%

2e Nelleke v Nunen & Thierry v Iperen 58,04%

3e Maria & Fridus v Lith 55,65%

Groep B:

1e Jacqueline Coumans & Ine Ludoph 67,08%

2e Noor Wenting & Marie Jeanne Wieching 62,08%

3e Bea Heijnen & Els Ramaekers 56,18%

vrijdag, 22 maart 2019 16:54

Bridgeclub Maarheeze uitslagen week 12

Written by

Maandagcompetitie cyclus 5 ronde 3:

Groep A:

1e Mia Caris & Jose Gielissen 61,46%

2e Thea Julien & Harrie v Horne 60,42%

3e Riek & Harrie Staals 56,25%

Groep B:

1e Wil Campman & Corrie Willeme 71,25%

2e Mariet Everaerts & Hanny Jansen 60,83%

3e Annie & Piet Lemmers 55,00%

 

Donderdagcompetitie cyclus 4 ronde 6:

Groep A:

1e Annie Romme & Frans Verhagen 60,12%

2e Marijke Immers & Mia Smeets 56,55%

3e Rudolf v Dongen & Joop Noll 54,76%

Groep B:

1e Maria & Fridus v Lith 64,93%

2e Martien Janssen & Leen Streuper 61,11%

3e Thea & Ruud Julien 56,94%

vrijdag, 15 maart 2019 13:55

Bridgeclub Maarheeze uitslagen week 11

Written by

Maandagcompetitie cyclus 5 ronde 2:

Groep A:

1e Mia Caris & Jose Gielissen 57,64%

2e Lia & Harrie Biemans 56,60%

3e Els Ramaekers & Wout Bos 54,86%

Groep B:

1e Mariet Everaerts & Henny Jansen 66,67%

2e Carla v Gils & Wim vd Linden 62,50%

3e Wil Campman & Corrie Willeme 55,73%

 

Donderdagcompetitie cyclus 4 ronde 5:

Groep A:

1e Rob vd Jagt & Wim vd Linden 62,15%

2e Annie & Harrie v Horne 56,01%

3e Jo & Martin v Breugel 55,25%

Groep B:

1e Thea & Ruud Julien 58,68%

2e Ger Fiddelaers & Francien v Moorsel 57,29%

3/4e Martien Janssen & Leen Streuper 55,56%

3/4e Ans Hendrix & Jet Kiggen 55,56%

vrijdag, 08 maart 2019 14:44

Bridgeclub Maarheeze uitslagen week 10

Written by

Donderdagcompetitie "Haringdrive'"

Groep A:

1e Nelleke v Nunen & Thierry v Iperen 65,42%

2e Jean-Marc vd Bosch & Fred Eekhof 60,00%

3e Annie Romme & Frans Verhagen 57,99%

Groep B:

1e Fons v Gils & George v Gool 67,01%

2e Riky vd Berg & Gonnie Weijers 59,72%

3e Bertil Baten & Els Rondeel 54,51%

vrijdag, 01 maart 2019 14:15

Bridgeclub Maarheeze uitslagen week 9

Written by

Maandagcompetitie cyclus 5 ronde 1.

Groep A:

1e Sylvia & Fred Eekhof 63,99%

2e Lia & Harrie Biemans 63,69%

3e Marijke Keizer & Rob vd Jagt 61,90%

Groep B:

1e Wil Campman & Corrie Willeme 65,52%

2e Bets & Fons Winters 58,61%

3e Annie & Piet Lemmers 58,06%

 

Donderdagcompetitie cuclus 4 ronde 4:

Groep A:

1e Rob vd Jagt & Wim vd Linden 61,31%

2e Henk Giller & Frans vd Hurk 59,82%

3e Rudolf v Dongen & Joop Noll 54,76%

Groep B:

1e Arno Baks & Arno Rondeel 66,37%

2e Maria & Fridus v Lith 59,82%

3e Annie Damen & Ine Verest 59,23%

vrijdag, 22 februari 2019 13:09

Bridgeclub Maarheeze uitslagen week 8

Written by

Maandagcompetitie cyclus 4 ronde 6:

Groep A:

1e Arno Baks & Arno Rondeel 62,50%

2e Lia & Harrie Biemans 58,33%

3e Anne & Andre Oud 56,25%

Groep B:

1e Trix de Leijer & Ans v Lierop 58,33%

2e Carla v Gils & Wim vd Linden 56,77%

3e Bets & Fons Winters 55,21%

 

Donderdagcompetitie cyclus 4 ronde 3:

Groep A:

1e Annie & Harrie v Horne 63,54%

2e Annie Romme & Frans Verhagen 61,67%

3e Marie-Loise Lichter & Mien Preusting 61,11%

Groep B:

1e Thea & Ruud Julien 61,61%

2e Bea Heijnen & Els Ramaekers 59,23%

3e Riet Dijkstra & Irene v Heusden 56,85%

vrijdag, 15 februari 2019 11:04

Bridgeclub Maarheeze uitslagen week 7

Written by

Maandagcompetitie cyclus 4 ronde 5:

Groep A:

1e Toos & Wim Willems 64,17%

2e Mia Caris & Jose Gielissen 62,00%

3/4e Arno Baks & Harrie v Horne 57,08%

3/4e Frans vd Hurk & Henk v Lith 57,08%

Groep B:

1e Martien Janssen & Leen Streuper 63,75%

2e Annie & Piet Lemmers 57,50%

3/4e Els Rondeel & Bertil Baten 55,83%

3/4e Ellie & Jan de Bruijne 55,83%

Donderdagcompetitie cyclus 4 ronde 2:

Groep A:

1e Annie & Harrie v Horne 59,23%

2e Sylvia Eekhof & Magriet Hopmans 58,04%

3e Jean-Marc vd Bosch & Fred Eekhof 54,76%

Groep B:

1e Arno Baks & Thieu Rooijakkers 60,07%

2e Thea & Ruud Julien 59,72%

3e Riet Dijkstra & Irene v Heusden 56,60%

Pagina 1 van 12