Logo Maarheeze nu 500px4 weekenddiensten5 aed1 evenement2 afval 33 openbaarvervoer6 politie7 helpende hand

nlenfrdeplroes
Uitslagen Bridge

Uitslagen Bridge (89)

vrijdag, 17 november 2017 17:35

Bridgeclub Maarheeze uitslagen week 46

Written by

Maandagkompetitie cyclus 2 ronde 6.

A-groep:

1e Els Rondeel & Bertil Baten 63,89%

2e Miek de Meester & Rob vd Jagt 62,15%

3e Frans vd Hurk & Henk v Lith 57,64%

B-groep:

1e Sylvia & Fred Eekhof 63,19%

2e Liesbeth & Jan v Dijk 58,33%

3e Ger Fiddelaers & Francien v Moorsel 56,67%

 

Donderdagkompetitie cyclus 2 ronde 2:

A-groep:

1e Nelleke v Nunen & Thierry v Iperen 59,38%

2e Miek de Meester & Rob vd Jagt 59,03%

3e Jacqueline Coumans & Ine Ludoph 57,92%

B-groep:

1e Marie-Louise Lichter & Mien Preusting 61,81%

2e Annie Damen & Ine Verest 58,33%

3e Jet Kiggen & Frans de Leijer 56,60%

vrijdag, 10 november 2017 13:28

Bridgeclub Maarheeze uitslagen week 45

Written by

Maandagkompetitie cyclus 2 ronde 5.

Groep A:

1e Toos & Wim Willems 60,42%

2e Arno Baks & Arno Rondeel 60,00%

3e Thea Julien & Harrie v Horne 57,92%

Groep B:

1e Kitty Leereveld & Truus Reuters 65,28%

2e Jan de Bruijne & Rob vd Jagt 63,19%

3e Sylvia & Fred Eekhof 60,42%

 

Donderdagkompetitie cyclus 2 ronde 1.

Groep A:

1e Hannie Noll & Harrie Valkenburg 60,42%

2e Rudolf v Dongen & Joop Noll 55,42%

3e Ine & Jaap Zwarts 53,82%

Groep B:

1e Ria Meurkens & Els Rondeel 61,11%

2e Trudy & Hans Verhagen 57,99%

3e Sylvia Eekhof & Miek de Meester 56,60%

vrijdag, 03 november 2017 22:13

Bridgeclub Maarheeze uitslagen week 44

Written by

Maandagkompetitie cyclus 2 ronde 4:

Groep A:

1e Ellen Kuijpers & Annie Romme 63,89%

2e Thea Julien & Harrie van Horne 60,42%

3/4e Frans vd Hurk & Henk v Lith 56,94%

3/4e Els Ramaekers & Wout Bos 56,94%

Groep B:

1e Bets & Fons Winters 61,67%

2e Sylvia & Fred Eekhof 60,83%

3e Gonny Weijers & Martien Janssen 57,64%

 

Donderdagkompetitie cyclus 1 ronde 6:

Groep A:

1e Henk Giller & Frans vd Hurk 64,58%

2e Hannie Noll & Harrie Valkenburg 62,20%

3e Jo Bosch & Jack Coumans 57,74%

Groep B:

1e Trudy & Hans Verhagen 63,13%

2e Marijke Immers & Mia Smeets 60,00%

3e Bea Heijnen & Els Ramaekers 57,81%

vrijdag, 27 oktober 2017 15:20

Bridgeclub Maarheeze uitslagen week 43

Written by

Maandagkompetitie cyclus 2 ronde 3:

Groep A:

1e Els Ramaekers & Wout Bos 55,90%

2/3e Ellen Kuijpers & Annie Romme 54,17%

2/3e Thea Julien & Harrie v Horne 54,17%

Groep B:

1e Sylvia & Fred Eekhof 67,71%

2e Jet Kiggen & Frans de Leijer 58,85%

3e Corrie Willeme & Miek de Meester 57,81%

 

Donderdagkompetitie cyclus 1 ronde 5:

Groep A:

1e Rudolf v Dongen & Joop Noll 58,33%

2e Ine & Jaap Zwarts 57,55%

3e Annie & Harrie v Horne 57,29%

Groep B:

1e Ger Fiddelaers & Francien v Moorsel 60,07%

2e Bea Heijnen & Els Ramaekers 59,38%

3e Riet Dijkstra & Ria Meurkens 55,56%

vrijdag, 20 oktober 2017 12:34

Bridgeclub Maarheeze uitslagen week 42

Written by

Maandagkompetitie cyclus 2 ronde 2:

1e Els Ramaekers & Wout Bos 63,10%

2e Gonny Weijers & Martien Janssen 58,57%

3e Toos & Wim Willems 58,21%

4e Miet vd Aa & Frans de Leijer 57,74%

5e Sylvia & Fred Eekhof 55,00%

 

Donderdagkompetitie cyclus 1 ronde 4.

Groep A:

1e Jack Coumans & Harrie Valkenburg 65,28%

2e Arno Baks & Arno Rondeel 62,15%

3e Riek & Harrie Staals 58,33%

Groep B:

1e Rob vd Jagt & Wim vd Linden 74,17%

2e Marijke Immers & Mia Smeets 62,92%

3e Fons v Gils & George v Gool 58,33%

vrijdag, 13 oktober 2017 17:28

Bridgeclub Maarheeze uitslagen week 41

Written by

Maandagkompetitie cyclus 2 ronde 1:

Groep A:

1e Frans vd Hurk & Henk v Lith 56,67%

2e Marijke Keizer & Rob vd Jagt 55,83%

3e Mia Caris & Jose Gielissen 55,00%

Groep B:

1e Sylvia & Fred Eekhof 59,17%

2e Annie & Piet Lemmers 55,83%

3e Miek de Meester & Corrie Willeme 53,33%

 

Donderdagkompetitie cyclus 1 ronde 3:

Groep A:

1e Jo Bosch & Toon Verhappen 56,60%

2e Jan v Heeswijk & Frans Verhagen 56,25%

3e Wout Bos & Thieu Rooijakkers 52,78%

Groep B:

1e Maria & Fridud v Lith 63,58%

2e Els Rondeel & Bertil Baten 57,67%

3e Rob vd Jagt & Wim vd Linden 55,58%

vrijdag, 06 oktober 2017 16:35

Bridgeclub Maarheeze uitslagen week 40

Written by

Maandagkompetitie cyclus 1 ronde 6.

Groep A:

1e Bertil Baten & Rob vd Jagt 61,46%

2e Toos & Wim Willems 58,33%

3e Ger Fiddelaers & Francien v Moorsel 54,69%

Groep B:

1e Sylvia & Fred Eekhof 62,08%

2e Bets & Fons Winters 56,25%

3e Bea Heijnen & Gonny Weijers 54,58%

 

Donderdagkompetitie cyclus 1 ronde 2.

Groep A:

1e Jo & Martin v Breugel 61,50%

2e Marie-Louise Lichter & Mien Preusting 59,50%

3e Jack Coumans & Jan v Heeswijk 56,67

Groep B:

1e Arno Baks & Arno Rondeel 57,29%

2e Els Rondeel & Bertil Baten 57,29%

3e Els Ramaekers & Wim vd Linden 55,21%

vrijdag, 29 september 2017 18:23

Bridgeclub Maarheeze uitslagen week 39

Written by

Maandagkompetitie cyclus 1 ronde 5:

Groep A:

1e Frans vd Hurk & Henk v Lith 71,35%

2e Lia & Harrie Biemans 61,98%

3e Els Ramaekers & Wout Bos 58,85%

Groep B:

1e Carla v Gils & Wim vd Linden 60,21%

2e Riky vd Berg & Bea Heijnen 58,13%

3e Miek de Meester & Corrie Willeme 57,64%

 

Donderdagkompetitie cyclus 1 ronde 1:

Groep A:

1e Jack Coumans & Joop Noll 64,24%

2e Wout Bos & Thieu Rooijakkers 60,42%

3e Thea & Ruud Julien 56,94%

Groep B:

1e Rob vd Jagt & Wim vd Linden 67,92%

2e Bea Heijnen & Els Ramaekers 61,25%

3/4e Riek Dijkstra & Ria Meurkens 59,58%

3/4e Fons v Gils & George v Gool 59,58%

vrijdag, 22 september 2017 13:44

Bridgeclub Maarheeze uitslagen week 38

Written by

Maandagkompetitie cyclus 1 ronde 4:

Groep A:

1e Thea Julien & Harrie van Horne 64,17%

2e Arno Baks & Arno Rondeel 62,08%

3e Els Ramaekers & Wout Bos 57,92%

Groep B:

1e Anne & Andre Oud 65,00%

2e Carla v Gils & Wim vd Linden 54,17%

3e Ellie & Jan de Bruijne 52,78%

 

Donderdagkompetitie vrij bridge:

Groep A:

1e Annie Romme & Frans Verhagen 63,89%

2e Rudolf v Dongen & Joop Noll 62,85%

3e Miek de Meester & Jack Coumans 60,42%

Groep B:

1e Rinus vd Elsen & Harrie Valkenburg 67,92%

2e Toos & Wim Willems 66,50%

3e Maria & Fridus v Lith 58,50%

vrijdag, 15 september 2017 13:35

Bridgeclub Maarheeze uitslagen week 37

Written by

Maandagkompetitie cyclus 1 ronde 3:

1e Thea Julien & Harrie v Horne 66,96%

2e Arno Baks & Arno Rondeel 61,01%

3e Els Ramaekers & Wout Bos 58,93%

4e Frans vd Hurk & Henk v Lith 56,43%

 

Donderdagkompetitie vrij bridge:

Groep A:

1e Marie-Louise Lichter & Mien Preusting 64,17%

2e Henk Giller & Frans vd Hurk 60,00%

3e Riek & Harrie Staals 56,67%

Groep B:

1e Annie Damen & Jan v Heeswijk 59,90%

2e Trudy & Hans Verhagen 59,38%

3e Ger Fiddelaers & Francien v Moorsel 57,81%

Pagina 1 van 7