Logo Maarheeze nu 500px4 weekenddiensten5 aed1 evenement2 afval 33 openbaarvervoer6 politie7 helpende hand

nlenfrdeplroes
Uitslagen Bridge Maarheeze

Uitslagen Bridge Maarheeze (216)

vrijdag, 09 maart 2018 14:55

Bridgeclub Maarheeze uitslagen week 10

Written by
Maandagkompetitie cyclus 5 ronde 1:
 
Groep A:
1e Thea Julien & Harrie v Horne 62,50%
2e Toos & Wim Willems 59,90%
3e Marijke Keizer & Miek de Meester 55,73%
 
Groep B:
1e Maria 7 Fridus v Lith 59,90%
2e Carla v Gils & Wim vd Linden 57,81%
3e Trix de Leijer & Ans v Lierop 53,13%
 
Donderdagkompetitie cyclus 4 ronde 4:
 
Groep A:
1e Jo Bosch & Toon Verhappen 61,46%
2e Rudolf v Dongen & Joop Noll 59,90%
3e Rinus vd Elsen & Harrie Valkenburg 56,16%
 
Groep B:
1e Annie Damen & Ine Verest 62,50%
2e Fons v Gils & George v Gool 57,92%
3e Marijke Immers & Mia Smeets 57,08%
vrijdag, 02 maart 2018 16:26

Bridgeclub Maarheeze uitslagen week 9

Written by
Maandagkompetitie cyclus 4 ronde 6.
 
Groep A:
1e Thea Julien & Harrie v Horne 59,58%
2e Els Ramaekers & Wout Bos 55,83%
3e Marijke Keizer & Miek de Meester 50,83%
 
Groep B:
1e Anne & Andre Oud 64,49%
2e Jet Kiggen & Frans de Leijer 60,53%
3e Bets & Fons Winters 54,38%
 
Donderdagkompetitie cyclus 4 ronde 3.
 
Groep A:
1e Rudolf v Dongen & Joop Noll 65,00%
2e Rinus vd Elsen & Harrie Valkenburg 63,75%
3e Jacqueline Coumans & Ine Ludoph 56,67%
 
Groep B:
1e Fons v Gils & George v Gool 65,42%
2e Marijke Immers & Mia Smeets 56,67%
3e Martien Janssen & Leen Streuper 55,42%
vrijdag, 23 februari 2018 15:24

Bridgeclub Maarheeze uitslagen week 8

Written by

Maandagkompetitie cyclus 4 ronde 5:

Groep A:

1e Toos & Wim Willems 63,33%

2e Mia Caris & Jose Gielissen 61,67%

3e Els Ramaekers & Wout Bos 60,00%

Groep B:

1e Anne & Andre Oud 65,63%

2e Jet Kiggen & Frans de Leijer 58,33%

3e Riky vd Berg & Trix de leijer 56,77%

 

Donderdagkompetitie cyclus 4 ronde 2:

Groep A:

1e Jack Coumans & Wim vd Linden 61,11%

2e Jean Marc vd Bosch & Fred Eekhof 60,42%

3e Henk Giller & Frans vd Hurk 54,51%

Groep B:

1e Bea Heijnen & Els Ramaekers 61,31%

2e Jo & Martin v Breugel 60,71%

3e Marijke Immers & Mia Smeets 59,82%

vrijdag, 16 februari 2018 14:50

Bridgeclub Maarheeze uitslagen week 7

Written by

Donderdagkompetitie Haringdrive:

Groep A:

1e Ine & Jaap Zwarts 74,31%

2e Rudolf v Dongen & Joop Noll 58,68%

3e Jo & Martin v Breugel 54,51%

Groep B:

1e Bertil Baten & Wim vd Linden 65,97%

2e Marie-Louise Lichter & Mien Preusting 57,99%

3e Jo Bosch & Toon Verhappen 56,60%

vrijdag, 09 februari 2018 12:51

Bridgeclub Maarheeze uitslagen week 6

Written by

Maandagkompetitie cyclus 4 ronde 4:

Groep A:

1e Thea Julien & Harrie v Horne 66,25%

2e Toos & Wim Willems 57,92%

3e Mia Caris & Jose Gielissen 56,67%

Groep B:

1e Kitty Beurskens & Gerrie Reinders 59,90%

2e Bets & Fons Winters 57,29%

3e Annie & Piet Lemmers 55,21%

 

Donderdagkompetitie cyclus 4 ronde 1:

Groep A:

1e Annie Romme & Frans Verhagen 62,08%

2/3e Jean Marc vd Bosch & Fred Eekhof 58,75%

2/3e Nelleke v Nunen & Thierry v Iperen 58,75%

Groep B:

1e Jack Coumans & George v Gool 67,08%

2e Jo & Martin v Breugel 66,25%

3e Liesbeth & Jan v Dijk 56,25%

vrijdag, 02 februari 2018 13:33

Bridgeclub Maarheeze uitslagen week 5

Written by

Maandagkompetitie cyclus 4 ronde 3:

Groep A:

1e Thea Julien & Harrie v Horne 58,75%

2e Els Ramaekers & Wout Bos 58,33%

3e Els Rondeel & Bertil Baten 55,42%

Groep B:

1e Jet Kiggen & Frans de Leijer 64,58%

2e Irene v Heusden 7 Inge Rensen 57,81%

3e Anne & Andre Oud 55,73%

 

Donderdagkompetitie cyclus 3 ronde 6:

Groep A:

1e Nelleke v Nunen & Thierry v Iperen 62,15%

2e Adele vd Elsen & Hannie Noll 60,07%

3/4e Jo Bosch & Toon Verhappen 54,51%

3/4e Jean Marc vd Bosch & Fred Eekhof 54,51%

Groep B:

1e Arno Baks & Arno Rondeel 60,83%

2e Ger Fiddelaers & Francien v Moorsel 54,17%

3e Miek de Meester & Wim vd Linden 53,33%

vrijdag, 26 januari 2018 14:19

Bridgeclub Maarheeze uitslagen week 4

Written by

Maandagkompetitie cyclus 4 ronde 2.

Groep A:

1e Frans vd Hurk & Henk v Lith 57,08%

2e Els Rondeel & Bertil Baten 55,42%

3e Liesbeth & Jan v Dijk 55,00%

Groep B:

1e Irene v Heusden & Inge Rensen 63,54%

2e Riky vd Berg & Bea Heijnen 54,69%

3e Miet vd Aa & Corrie Willeme 53,65%

 

Donderdagkompetitie cyclus 3 ronde 5:

Groep A:

1e Rudolf v Dongen & Joop Noll 67,50%

2e Ine Ludoph & Jacq Coumans 66,42%

3e Rinus vd Elsen & Harrie Valkenburg 63,02%

Groep B:

1e Thea & Ruud Julien 60,83%

2e Wout Bos & Thieu Rooijakkers 58,00%

3e Ger Fiddelaers & Francien v Moorsel 55,75%

vrijdag, 19 januari 2018 13:25

Bridgeclub Maarheeze uitslagen week 3

Written by

Maandagcompetitie cyclus 4 ronde 1:

Groep A:

1e Lia & Harrie Biemans 64,17%

2e Thea Julien & Harrie v Horne 60,83%

3e Els Ramaekers & Wout Bos 57,50%

Groep B:

1e Miet vd Aa & Corrie Willeme 60,94%

2e Anne & Andre Oud 59,90%

3e Trix de Leijer & Ans v Lierop 53,13%

 

Donderdagcompetitie cyclus 3 ronde 4:

Groep A:

1e Annie Romme & Frans Verhagen 60,76%

2e Rinus vd Elsen & Harrie Valkenburg 59,38%

3e Jo & Martin v Breugel 55,90%

Groep B:

1e Wout Bos & Thieu Rooijakkers 65,97%

2e Thea & Ruud Julien 59,38%

3/4e Jet Kiggen & Frans de Leijer 57,29%

3/4e Arno Baks & Arno Rondeel 57,29%

vrijdag, 12 januari 2018 12:10

Bridgeclub Maarheeze uitslagen week 2

Written by

Maandagkompetitie cyclus 3 ronde 6:

Groep A:

1e Thea Julien & Harrie v Horne 63,02%

2e Sylvia & Fred Eekhof 61,46%

3e Frans vd Hurk 7 Henk v Lith 54,17%

Groep B:

1e Els Ramaekers & Henny Janssen 56,32%

2e Martien Janssen & Leen Streuper 55,70%

3e Liesbeth & Jan v Dijk 54,33%

 

Donderdagkompetitie cyclus 3 ronde 3:

Groep A:

1e Jo Bosch & Toon Verhappen 60,07%

2e Jean Marc vd Bosch & Fred Eekhof 59,72%

3/4e Annie Romme & Frans Verhagen 57,99%

3/4e Henk Giller & Frans vd Hurk 57,99%

Groep B:

1e Bea Heijnen & Els Ramaekers 59,38%

2e Arno Baks & Arno Rondeel 57,29%

3e Fons v Gils & George v Gool 56,60%

vrijdag, 05 januari 2018 16:48

Bridgeclub Maarheeze uitslagen week 1

Written by

Donderdagkompetitie cyclus 3 ronde 2:

Groep A:

1e Adele vd Elsen & Hannie Noll 65,77%

2e Jo & Martin v Breugel 64,29%

3e Henk Giller & Frans vd Hurk 61,90%

Groep B:

1e Martien Janssen & Leen Streuper 72,08%

2e Riet Dijkstra & Ria Meurkens 59,17%

3e Thea & Ruud Julien 58,75%