Logo Maarheeze nu 500px4 weekenddiensten5 aed1 evenement2 afval 33 openbaarvervoer6 politie7 helpende hand

nlenfrdeplroes
Uitslagen Bridge Maarheeze

Uitslagen Bridge Maarheeze (216)

zaterdag, 15 februari 2020 07:40

Bridgeclub Maarheeze uitslagen week 7

Written by

Maandagcompetitie cyclus 4 ronde 6.

Groep A:

1e Thea Julien & Harrie v Horne 61,67%

2/3e Lia & Harrie Biemans 61,25%

2/3e Mia Caris & Jose Gielissen 61,25%

Groep B:

1e Carla v Gils & Wim vd Linden 66,88%

2e Toos & Wim Willems 57,29%

3e Martien Janssen & Leen Streuper 55,00%

 

Donderdagcompetitie cyclus 3 ronde 5.

Groep A:

1e Rinus vd Elsen & Harrie Valkenburg 62,85%

2e Miek de Meester & Jo Bosch 60,83%

3e Arno Baks & Bertil Baten 57,99%

Groep B:

1e Sylvia Eekhof & Magriet Hopmans 62,08%

2e Martien Janssen & Leen Streuper 60,83%

3e Marijke Immers & Mia Smeets 57,92%

vrijdag, 07 februari 2020 13:57

Bridgeclub Maarheeze uitslagen week 6

Written by

Maandagcompetitie cyclus 4 ronde 5.

Groep A:

1e Frans vd Hurk & Henk v Lith 60,42%

2e Miek de Meester & Annie Romme 58,75%

3e Lia & Harrie Biemans 57,50%

Groep B:

1e Annie & Piet Lemmers 59,38%

2e Toos & Wim Willems 54,17%

3e Anne & Andre Oud 53,13%

Donderdagcompetitie cyclus 3 ronde 4.

Groep A:

!e Mieke Heijblom & Marie Jeanne Wieching 67,01%

2e Ine Ludoph & Annie Verhagen 65,97%

3e Rinus vd Elsen & Harrie Valkenburg 62,15%

Groep B:

1e Sylvia Eekhof & Magriet Hopmans 62,92%

2e Martien Janssen & Leen Streuper 56,25%

3/4e Thea & Ruud Julien 53,75%

3/4e Riet Dijkstra & Irene v Heusden 53,75%

vrijdag, 31 januari 2020 21:40

Bridgeclub Maarheeze uitslagen week 5

Written by

Maandagcompetitie cyclus 4 ronde 4.

Groep A:

1e Frans vd Hurk & Henk v Lith 61,83%

2e Leny Bos & Trix de Leijer 59,17%

3e Marie Jeanne Wieching & Wil Campman 54,17%

Groep B:

1e Bets & Fons Winters 62,50%

2e Liesbeth & Jan v Dijk 58,33%

3e Martien Janssen & Leen Streuper 58,00%

Donderdagcompetitie cyclus 3 ronde 3.

Groep A:

!e Jacqueline Coumans & Ine Ludoph 63,89%

2e Jean-Marc vd Bosch & Fred Eekhof 60,07%

3e Jacq Coumans & Joop Noll 57,29%

Groep B:

1e Ger Fiddelaers & Francien v Moorsel 59,17%

2e Sylvia Eekhof & Magriet Hopmans 58,33%

3e Marijke Immers & Mia Smeets 55,00%

vrijdag, 24 januari 2020 17:15

Bridgeclub Maarheeze uitslagen week 4

Written by

Maandagcompetitie cyclus 4 ronde 3.

Groep A:

1e Marie Jeanne Wieching & Wil Campman 63,54%

2e Mia Caris & Jose Gielissen 58,68%

3e Trix de Leijer & Ans v Lierop 55,90%

Groep B:

1e Liesbeth & Jan v Dijk 60,42%

2e Bets & Fons Winters 55,83%

3e Inge Rensen & Corrie Willeme 55,83%

Donderdagcompetitie cyclus 3 ronde 2.

Groep A:

!/2e Mieke Heijblom & Marie Jeanne Wieching 58,04%

1/2e Rinus vd Elsen & Harrie Valkenburg 58,04%

3e Nelleke v Nunen & Thierry v Iperen 55,65%

Groep B:

1e Marijke Immers & Mia Smeets 65,83%

2e Martien Janssen & Leen Streuper 59,17%

3e Jan v Dijk & Wim vd Linden 53,75%

vrijdag, 17 januari 2020 17:02

Bridgeclub Maarheeze uitslagen week 3

Written by

Maandagcompetitie cyclus 4 ronde 2.

Groep A:

1e Els Ramaekers & Wout Bos 66,67%

2e Lia & Harrie Biemans 55,90%

3e Sylvia Eekhof & Mieke Heijblom 53,47%

Groep B:

1e Toos & Wim Willems 58,33%

2e Mariet Everaerts & Henny Jansen 57,50%

3e Els Rondeel & Bertil Baten 56,67%

 

Donderdagcompetitie cyclus 3 ronde 1.

Groep A:

1e Nelleke v Nunen & Thierry v Iperen 65,48%

2e Jacqueline Coumans & Ine Ludoph 58,93%

3e Arno Baks & Arno Rondeel 58,33%

Groep B:

1e Martien Janssen & Leen Streuper 57,50%

2e Marijke Immers & Mia Smeets 56,50%

3e Bea Heijnen & Els Ramaekers 56,25%

vrijdag, 10 januari 2020 22:26

Bridgeclub Maarheeze uitslagen week 2

Written by

Maandagcompetitie cyclus 4 ronde 1.

Groep A:

1e Harrie v Horne & Wil Campman 59,58%

2e Sylvia Eekhof & Mieke Heijblom 57,08%

3e Mia Caris & Jose Gielissen 56,25%

Groep B:

1e Wilmi Bongers & Jaap de Bruin 61,25%

2e Toos & Wim Willems 60,42%

3e Annie & Piet Lemmers 54,17%

Donderdagcompetitie cyclus 2 ronde 6.

Groep A:

1e Wout Bos & Thieu Rooijakkers 62,50%

2e Rinus vd Elsen & Harrie Valkenburg 55,56%

3e Miek de Meester & Jo Bosch 55,21%

Groep B:

1e Ger Fiddelaers & Francien v Moorsel 63,39%

2e Maria & Fridus v Lith 58,04%

3e Nellie Ameling & Jan v Heeswijk 57,44%%

vrijdag, 03 januari 2020 13:50

Bridgeclub Maarheeze uitslagen week 1

Written by

Maandagcompetitie cyclus 3 ronde 6.

Groep A:

1e Marie Jeanne Wieching & Wil Campman 58,75%

2e Sylvia Eekhof & Mieke Heijblom 57,08%

3e Frans vd Hurk & Henk v Lith 56,67% 

Groep B:

1/2e Els Rondeel & Bertil Baten 57,81%

1/2e Annie & Piet Lemmers 57,81%

3e Anne & Andre Oud 55,73%

 

Donderdagcompetitie cyclus 2 ronde 5.

Groep A:

1e Rinus vd Elsen & Harrie Valkenburg 66,04%

2e Wout Bos & Thieu Rooijakkers 63,63%

3e Adele vd Elsen & Mieke Heijblom 60,42%

Groep B:

1e Ger Fiddelaers & Francien v Moorsel 61,88%

2e Annie Damen & Jet Kiggen 57,47%

3e Nellie Ameling & Jan v Heeswijk 56,53%

vrijdag, 27 december 2019 16:41

Bridgeclub Maarheeze uitslagen week 52

Written by

Maandagcompetitie cyclus 3 ronde 5.

Groep A:

1e Arno Baks & Arno Rondeel 61,98%

2e Frans vd Hurk & Henk v Lith 60,94%

3e Lia & Harrie Biemans 53,65%   

Groep B:

1e Ellie & Jan de Bruijne 59,38% 

2e Jet Kiggen & Frans de Leijer 57,81%

3e Mariet Everaerts & Henny Jansen 56,77%

vrijdag, 20 december 2019 16:51

Bridgeclub Maarheeze uitslagen week 51

Written by

Maandagcompetitie cyclus 3 ronde 4.

Groep A:

1e Rob vd Jagt & Martien Janssen 63,61%

2e Lia & Harrie Biemans 56,94%  

3e Mia Caris & Jose Gielissen 56,08%

Groep B:  

1e Mariet Everaerts & Henny Jansen 67,08%

2e Ger Fiddelaers & Francien v Moorsel 65,00%

3e Jet Kiggen & Frans de Leijer 56,67%

 

Donderdagcompetitie Kerstdrive. 

Groep A:

1e Miek de Meester & Jo Bosch 61,61%

2e Mieke Heijblom & Marie Jeanne Wieching 57,14%

3e Annie & Harrie v Horne 54,46%

Groep B:

1e Fons v Gils & George v Gool 64,06%

2e Marijke Immers & Mia Smeets 61,72%

3e Els Rondeel & Bertil Baten 59,11%

vrijdag, 13 december 2019 17:36

Bridgeclub Maarheeze uitslagen week 50

Written by

Maandagcompetitie cyclus 3 ronde 3.

Groep A:

1e Els Ramaekers & Wout Bos 65,90% 

2e Miek de Meester & Annie Romme 59,31%   

3e Sylvia Eekhof & Mieke Heijblom 55,45% 

Groep B:  

1e Annie & Piet Lemmers 58,85%

2e Jet Kiggen & Frans de Leijer 58,33%

3e Miet vd Aa & Leny Bos 55,73%

 

Donderdagcompetitie cyclus 2 ronde 4.

Groep A:

1e Annie Romme & Frans Verhagen 65,73%

2e Rudolf v Dongen & Joop Noll 60,69%

3e Rob vd Jagt & Wim vd Linden 56,49%

Groep B:

1e Riky vd Berg & Gonnie Weijers 60,42%

2e Thea & Ruud Julien 56,25%

3e Ellie & Jan de Bruijne 55,83%