Logo Maarheeze nu 500px4 weekenddiensten5 aed1 evenement2 afval 33 openbaarvervoer6 politie7 helpende hand

nlenfrdeplroes
Uitslagen Bridge Maarheeze

Uitslagen Bridge Maarheeze (216)

vrijdag, 08 november 2019 13:13

Bridgeclub Maarheeze uitslagen week 45.

Written by

Maandagcompetitie cyclus 2 ronde 4.

Groep A:

1e Lia & Harrie Biemans 61,88%

2e Toos & Wim Willems 60,94%

3e Maria & Fridus v Lith 55,00%

Groep B:

1e Mariet Everaerts & Henny Jansen 64,17%

2e Wil Campman & Harrie v Horne 62,50%

3e Riky vd Berg & Bea Heijnen 57,92%

Donderdagcompetitie cyclus 1 ronde 6.

Groep A:

1e Jacqueline Coumans & Ine Ludoph 57,92%

2e Rob vd Jagt & Wim vd Linden 57,71%

3e Maria & Fridus v Lith 57,47%

Groep B:

1e Sylvia Eekhof & Magriet Hopmans 67,26%

2e Henk Giller & Frans vd Hurk 58,04%

3e Miek de Meester & Jo Bosch 57,14%

vrijdag, 01 november 2019 17:01

Bridgeclub Maarheeze uitslagen week 44

Written by

Maandagcompetitie cyclus 2 ronde 3.

Groep A:

1e Maria & Fridus v Lith 63,89%

2e Thea Julien & Harrie v Horne 61,46%

3e Frans vd Hurk & Henk v Lith 59,38%

Groep B: 

1e Riky vd Berg & Bea Heijnen 66,25%

2e Marie Jeanne Wieching & Wil Campman 61,67%

3e Miet vd Aa & Leny Bos 54,58%

 

Donderdagcompetitie cyclus 1 ronde 5:

Groep A:  

1e Jo & Martin v Breugel 61,31%

2e Rob vd Jagt & Wim vd Linden 57,74%

3e Riek & Harrie Staals 55,65%

Groep B: 

1e Miek de Meester & Jo Bosch 61,46% 

2e Henk Giller & Frans vd Hurk 60,07%

3e Nellie Ameling & Jan v Heeswijk 59,58%

vrijdag, 25 oktober 2019 15:45

Bridgeclub Maarheeze uitslagen week 43

Written by

Maandagcompetitie cyclus 2 ronde 2.

Groep A:

1e Miek de Meester & Annie Romme 68,06%

2e Toos & Wim Willems 59,03% 

3e Thea Julien & Harrie v Horne 55,90%

Groep B:

1e Ger Fiddelaers & Francien v Moorsel 63,13%

2e Marie Jeanne Wieching & Wil Campman 58,13%

3e Sylvia & Fred Eekhof 57,81%

 

Donderdagcompetitie cyclus 1 ronde 4:

Groep A:  

1e Jacqueline Coumans & Jacq Coumans 62,20%

2e Annie Romme & Frans Verhagen 60,12%

3e Arno Baks & Arno Rondeel 55,95%

Groep B: 

1e Elly & Jan de Bruijne 60,71%

2e Riet Dijkstra & Irene v Heusden 59,65%

3e Bea Heijnen & Els Ramaekers 57,08%

vrijdag, 18 oktober 2019 09:41

Bridgeclub Maarheeze uitslagen week 42.

Written by

Maandagcompetitie cyclus 2 ronde 1.

Groep A:

1e Carla v Gils & Wim vd Linden 65,97% 

2e Arno Baks & Arno Rondeel 59,72% 

3e Toos & Wim Willems 55,21%

Groep B:

1e Harrie v Horne & Joop Dijkstra 72,22%

2e Bets & Fons Winters 57,64%

3e Riky vd Berg & Bea Heijnen 51,39%

 

Donderdagcompetitie cyclus 1 ronde 3:

Groep A: 

1e Marie-Louise Lichter & Mien Preusting 57,99%

2e Nelleke v Nunen & Thierry v Iperen 57,64%

3/4e Jean-Marc vd Bosch & Fred Eekhof 55,21%  

3/4e Jacqueline Coumans & Ine Ludoph 55,21%

Groep B: 

1e Henk Giller & Frans vd Hurk 56,94%

2e Nellie Ameling & Jan v Heeswijk 54,86%

3e Mieke Heijblom & Marie Jeanne Wieching 54,51%

vrijdag, 11 oktober 2019 15:52

Bridgeclub Maarheeze uitslagen week 41

Written by

Maandagcompetitie cyclus 1 ronde 6

Groep A:

1e Thea Julien & Harrie van Horne 63,75%

2e Lia & Harrie Biemans 63,33%

3e Maria & Fridus van Lith 57,08%

Groep B:

1/2e Elly & Jan de Bruijne 63,19%

1/2e Marie Jeanne Wieching & Mieke Heijblom 63,19% 3e Riky vd Berg & Bea Heijnen 62,50%

 

Donderdagcompetitie cyclus 1 ronde 2:

Groep A:

1e Riek & Harrie Staals 61,11%

2e Annie Romme & Frans Verhagen 56,60%

3e Rudolf v Dongen & Joop Noll 54,86%

Groep B:

1e Thea & Ruud Julien 59,38%

2e Marijke Immers & Mia Smeets 59,03%

3e Liesbeth & Jan v Dijk 57,99%

vrijdag, 27 september 2019 15:49

Bridgeclub Maarheeze uitslagen week 39

Written by

Maandagcompetitie cyclus 1 ronde 4.

Groep A:

1e Frans vd Hurk & Henk v Lith 62,85%

2e Els Ramaekers & Wout Bos 60,76%

3e Arno Baks & Arno Rondeel 59,38%

Groep B:

1e Miet vd Aa & Trix de Leijer 65,83%

2e Bertil Baten & Els Rondeel 64,17%

3e Anne & Andre Oud 56,94%

Donderdagcompetitie cyclus 1 ronde 1:

Groep A: 

1e Rinus vd Elsen & Harrie Valkenburg 69,79%

2e Jacqueline Coumans & Ine Ludoph 60,76%

3e Adele vd Elsen & Hanny Noll 56,60%

Groep B:

1e Liesbeth & Jan v Dijk 66,48%

2e Miek de Meester & Jo Bosch 61,93%

3e Henk Giller & Frans vd Hurk 55,56%

vrijdag, 20 september 2019 09:44

Bridgeclub Maarheeze uitslagen week 38

Written by

Maandagcompetitie cyclus 1 ronde 3.

Groep A:

1e Mia Caris & Jose Gielissen 58,75%

2e Lia & Harrie Biemans 57,92%

3e Arno Rondeel & Bertil Baten 56,67%

Groep B:

1e Annie & Piet Lemmers 62,50%

2e Wil Campman & Miek de Meester 61,46%

3e Marijke Keizer & Rob vd Jagt 56,77%

Donderdagcompetitie vrij bridge.

Groep A:

1e Rudolf v Dongen & Joop Noll 63,02%

2e Maria & Fridus v Lith 59,79%

3e Rinus vd Elsen & Harrie Valkenburg 58,06%

Groep B:

1e Bea Heijnen & Els Ramaekers 57,92%

2e Riky vd Berg & Gonnie Weijers 57,50%

3e Marijke Immers & Mia Smeets 57,08%

vrijdag, 13 september 2019 17:06

Bridgeclub Maarheeze uitslagen week 37

Written by

Maandagcompetitie cyclus 1 ronde 2.

Groep A: 

1e Miek de Meester & Annie Romme 62,92%

2e Frans vd Hurk & Henk v Lith 60,42%

3e Thea Julien & Martien Janssen 59,17%

Groep B:

1e Marie Jeanne Wieching & Wil Campman 60,42%

2e Mariet v Duijl & Toss v Mierlo 59,38%

3e Jet Kiggen & Els Rondeel 56,77%

Donderdagcompetitie vrij bridge:

Groep A: 

1e Rinus vd Elsen & Harrie Valkenburg 59,38%

2e Rob vd Jagt & Wim vd Linden 55,63%

3e Wout Bos & Thieu Rooijakkers 53,13%

Groep B:

1e Henk Giller & Frans vd Hurk 58,33%

2e Bea Heijnen & Els Ramaekers 57,50% 

3e Marijke Immers & Mia Smeets 56,25%

zaterdag, 07 september 2019 16:45

Bridgeclub Maarheeze uitslagen week 36

Written by

Maandagcompetitie cyclus 1 ronde 1.

Groep A:

1e Toos & Wim Willems 59,58%

2e Miek de Meester & Annie Romme 58,33%

3e Jet Kiggen & Harrie v Horne 57,92%

Groep B:

1e Marijke Keizer & Rob vd Jagt 59,72%

2e Annie & Piet Lemmers 59,03%

3e Miet vd Aa & Trix de Leijer 56,94%

Donderdagcompetitie vrij bridge:

Groep A: 

1e Maria & Fridus van Lith 59,38%

2e Arno Baks & Arno Rondeel 57,71%

3e Riek & Harrie Staals 55,21%

Groep B:

1e Henk Giller & Frans vd Hurk 64,06%

2e Thea & Ruud Julien 59,90% 

3e Ger Fiddelaers & Francien v Moorsel 56,25%

vrijdag, 30 augustus 2019 13:59

Bridgeclub Maarheeze uitslagen week 35

Written by

Donderdagcompetitie vrijbridge:

1e Maria & Fridus van Lith 61,20%

2e Riek & Harrie Staals 58,33%

3e Nellie Ameling & Jan v Heeswijk 57,81%

4e Bea Heijnen & Els Ramaekers 56,25%

5e Marie-Louise Lichter & Mien Preusting 55,47%

6e Arno Baks & Arno Rondeel 53,65%