Logo Maarheeze nu 500px4 weekenddiensten5 aed1 evenement2 afval 33 openbaarvervoer6 politie7 helpende hand

nlenfrdeplroes
Uitslagen Bridge Maarheeze

Uitslagen Bridge Maarheeze (216)

vrijdag, 04 januari 2019 14:40

Bridgeclub Maarheeze uitslagen week 1

Written by

Donderdagcompetitie cyclus 3 ronde 2:

Groep A:

1e Nelleke v Nunen & Thierry v Iperen 65,50%

2e Hannie Noll & Harrie Valkenburg 58,33%

3e Wout Bos & Thieu Rooijakkers 57,08%

Groep B:

1e Sylvia Eekhof & Magriet Hopmans 63,69%

2e Liesbeth & Jan v Dijk 59,52%

3e Thea & Ruud Julien 59,23%

vrijdag, 21 december 2018 10:50

Bridgeclub Maarheeze uitslagen week 51

Written by

Maandagcompetitie cyclus 3 ronde 5:

Groep A:

1e Mia Caris & Jose Gielissen 66,07%

2e Els Ramaekers & Wout Bos 58,93%

3e Lia & Harrie Biemans 57,74%

Groep B:

1e Anne & Andre Oud 62,99%

2e Mariet Everaerts & Henny Jansen 55,35%

3e Bea Heijnen & Francien v Moorsel 52,99%

 

Donderdag 20 december Kerstdrive.

Groep A:

1e Frans vd Hurk & Henk Giller 68,33%

2e Annie Damen & Ine Verest 65,42%

3e Thea & Ruud Julien 54,17%

Groep B:

1e Wout Bos & Thieu Rooijakkers 64,17%

2e Martien Janssen & Leen Streuper 58,75%

3e Annie & Harrie v Horne 57,50%

Groep C:

1e Jean Marc vd Bosch & Fred Eekhof 59,17%

2e Thierry v Iperen & Nelleke v Nunen 58,75%

3e Mia Caris & Jose Gielissen 51,67%

zaterdag, 15 december 2018 11:48

bridgeclub maarheeze uitslagen week 50

Written by

Maandagcompetitie cyclus 3 ronde 4:

Groep A:

1e Frans vd Hurk & Henk v Lith 56,90%

2e Sylvia & Fred Eekhof 56,17%

3e Riek & Harrie Staals 55,60%

Groep B:

1e Francien v Moorsel & Harrie v Horne 64,58%

2/3/4e Riky vd Berg & Bea Heijnen 57,50%

2/3/4e Anne & Andre Oud 57,50%

2/3/4e Mariet Everaerts & Henny Jansen 57,50%

Donderdagcompetitie cyclus 2 ronde 6:

Groep A:

1e Arno Baks & Arno Rondeel 58,33%

2e Adele vd Elsen & Hannie Noll 56,50%

3e Rinus vd Elsen & Harrie Valkenburg 53,75%

Groep B:

1e Sylvia Eekhof & Margriet Hopmans 64,10%

2e Wout Bos & Thieu Rooijakkers 63,23%

3e Riky vd Berg & Gonnie Weijers 59,79%

vrijdag, 07 december 2018 12:36

Bridgeclub Maarheeze uitslagen week 49.

Written by

Maandagcompetitie cyclus 3 ronde 3:

Groep A:

1e Lia & Harrie Biemans 67,71%

2e Maria & Fridus v Lith 59,72%

3e Annie Romme & Frans Verhagen 53,13%

Groep B:

1e Mariet Everaerts & Henny Jansen 69,58%

2e Liesbeth & Jan v Dijk 63,33%

3e Francien v Moorsel & Henk v Lith 56,25%

Donderdagcompetitie cyclus 2 ronde 5:

Groep A:

1e Rudolf v Dongen & Joop Noll 59,03%

2e Jean-Marc vd Bosch & Fred Eekhof 58,68%

3e Thierry v Iperen & Nelleke v Nunen 58,33%

Groep B:

1e Bea Heijnen & Els Ramaekers 62,92%

2e Wout Bos & Thieu Rooijakkers 56,67%

3e Marijke Immers & Mia Smeets 55,42%

vrijdag, 30 november 2018 17:02

Bridgeclub Maarheeze uitslagen week 48

Written by

Maandagcompetitie cyclus 3 ronde 2:

Groep A:

1e Mia Caris & Jose Gielissen 64,29%

2e Ellen Kuipers & Rob vd Jagt 61,90%

3e Riek & Harrie Staals 60,42%

Groep B:

1e Anne & Andre Oud 65,00%

2e Mariet Everaerts & Henny Jansen 57,50%

3e Francien v Moorsel & Thieu Rooijakkers 54,38%

 

Donderdagcompetitie cyclus 2 ronde 4:

Groep A:

1e Jean-Marc vd Bosch & Fred Eekhof 61,11%

2e Riek & Harrie Staals 60,76%

3e Rob vd Jagt & Wim vd Linden 59,72%

Groep B:

1e Riky vd Berg & Gonny Weijers 60,42%

2e Arno Baks & Arno Rondeel 59,38%

3e Bea Heijnen & Els Ramaekers 57,64%

vrijdag, 23 november 2018 13:06

Bridgeclub Maarheeze uitslagen week 47

Written by

Maandagcompetitie cyclus 3 ronde 1.

Groep A:

1e Els Rondeel & Bertil Baten 58,04%

2e Ellen Kuipers & Rob vd Jagt 57,44%

3e Thea Julien & Harrie v Horne 57,14%

Groep B:

1e Liesbeth & Jan v Dijk 63,25%

2e Mariet Everaerts & Henny Jansen 63,00%

3e Riky vd Berg & Bea Heijnen 58,25%

 

Donderdagcompetitie cyclus 2 ronde 3.

Groep A:

1/2e Adele vd Elsen & Hannie Noll 58,63%

1/2e Rob vd Jagt & Wim vd Linden 58,63%

3e Rinus vd Elsen & Harrie Valkenburg 55,06%

Groep B:

1e Riky vd Berg & Gonnie Weijers 59,58%

2e Wout Bos & Thieu Rooijakkers 58,33%

3e Maria & Fridus v Lith 57,92%

vrijdag, 16 november 2018 13:20

Bridgeclub Maarheeze uitslagen week 46

Written by

Maandagcompetitie cyclus 2 ronde 6.

Groep A:

1e Frans vd Hurk & Henk v Lith 63,54%

2e Martien Janssen & Leen Streuper 60,88%

3e Ellen Kuipers & Rob vd Jagt 57,29%

Groep B:

1e Sylvia & Fred Eekhof 64,24%

2e Irene v Heusden & Inge Rensen 60,76%

3e Liesbeth & Jan v Dijk 54,86%

Donderdagcompetitie cyclus 2 ronde 2:

Groep A:

1e Rudolf v Dongen & Joop Noll 63,39%

2e Rob vd Jagt & Wim vd Linden 55,95%

3e Miek de Meester & Jo Bosch 55,65%

Groep B:

1e Fons v Gils & George v Gool 62,50%

2e Marijke Immers & Mia Smeets 62,08%

3e Martien Janssen & Leen Streuper 60,42%

vrijdag, 09 november 2018 17:06

Bridgeclub Maarheeze uitslagen week 45

Written by
Maandagcompetitie cyclus 2 ronde 5.
 
Groep A:
1e Els Ramaekers & Wout Bos 64,24%
2e Mia Caris & Jose Gielissen 57,99%
3e Martien Janssen & Leen Streuper 55,21%
 
Groep B:
1e Maria & Fridus v Lith 73,75%
2e Irene v Heusden & Inge Rensen 65,42%
3e Els Rondeel & Bertil Baten 55,00% 
 
Donderdagcompetitie cyclus 2 ronde 1.
 
Groep A:
1e Rinus vd Elsen & Harrie Valkenburg 61,61%
2/3e Annie Romme & Frans Verhagen 57,74%
2/3e Marie-Louise Lichter & Mien Preusting 57,74%
 
Groep B:
1e Els Rondeel & Bertil Baten 56,94%
2e Ger Fiddelaers & Francien v Moorsel 55,56%
3e Martien Janssen & Leen Streuper 54,17%
 
vrijdag, 02 november 2018 16:54

Bridgeclub Maarheeze uitslagen week 44

Written by

Maandagcompetitie cyclus 2 ronde 4.

Groep A:

1e Mia Caris & Jose Gielissen 67,01%

2e Toos & Wim Willems 58,68%

3e Arno Baks & Arno Rondeel 54,51%

Groep B:

1e Mariet Everaerts & Henry Jansen 63,67%

2e Anne & Andre Oud 56,33%

3e Jet Kiggen & Els Ramaekers 56,00%

 

Donderdagcompetitie cyclus 1 ronde 6.

Groep A: 

1e Nelleke v Nunen & Thierry v Iperen 63,10%

2e Rinus vd Elsen & Harrie Valkenburg 57,14%

3e Rob vd Jagt & Wim vd Linden 56,85%

Groep B:

1e Arno Baks & Arno Rondeel 64,24%

2e Riek & Harrie Staals 61,81%

3e Jo & Martin v Breugel 61,11%

vrijdag, 26 oktober 2018 12:21

Bridgeclub Maarheeze uitslagen week 43

Written by

Maandagcompetitie cyclus 2 ronde 3.

Groep A:

1e Toos & Wim Willems 63,89%

2e Wil Campman & Corrie Willeme 55,90%

3e Frans vd Hurk & Henk v Lith 55,56%

Groep B:

1e Maria & Fridus v Lith 67,08%

2e Liesbeth & Jan v Dijk 58,75%

3e Sylvia & Fred Eekhof 57,08%

 

Donderdagcompetitie cyclus 1 ronde 5.

Groep A:

1e Jean-Marc vd Bosch & Fred Eekhof 59,23%

2e Rinus vd Elsen & Harrie Valkenburg 59,08%

3e Annie & Harrie v Horne 58,33%

Groep B:

1e Arno Baks & Arno Rondeel 58,33%

2e Jo & Martin v Breugel 55,90%

3e Maria & Fridus v Lith 55,56%