Logo Maarheeze nu 500px4 weekenddiensten5 aed1 evenement2 afval 33 openbaarvervoer6 politie7 helpende hand

nlenfrdeplroes
Zaalvoetbal

Zaalvoetbal (23)

Uitslagen 2 maart (halve finales bekers):

19:30u

B

zvv Van Deurzen Heftrucks

-

zvv Van Hunsel en Govers

7

-

3

20:15u

A

zvv Café de Bout 

-

zvv JDW Fijnmetaal

1

-

1

19:30u

B

CSB / Sphinx

-

GeCo Machinefabriek / A. Damen Timmerwerken

2

-

3

20:15u

A

Peeters Tweewielers / Frenken Motors

-

De Brasser

5

-

1

Uitslagen 9 maart: 

19:30u

CSB / Sphinx

-

Feijen Metaal Techniek

5

-

7

20:25u

ssv De Kobbus

-

Varkenshouderij Snelders

2

-

5

21:20u

Peeters Tweewielers / Frenken Motors

-

Bouwbedrijf Jos Maas / M-Art

11

-

3

 

Na een 11-3 overwinning op concurrent Jos Maas/M-art heeft Peeters Tweewielers/Frenken Motors hun kampioenschap van Zaalvoetbal Maarheeze geprolongeerd. Namens ZVB Maarheeze van harte gefeliciteerd met het behaalde kampioenschap!

Kampioen zaalvoetbal 1



Programma 16 maart:

19:30u

ssv De Kobbus

-

Taverne 't Hof

20:25u

Peeters Tweewielers / Frenken Motors

-

Varkenshouderij Snelders

21:20u

Feijen Metaal Techniek

-

CSB / Sphinx

Uitslagen 2 maart:

21:00u

Bouwbedrijf Jos Maas / M-Art

-

Leyna

5

-

5

Programma 9 maart: 

19:30u

CSB / Sphinx

-

Feijen Metaal Techniek

20:25u

ssv De Kobbus

-

Varkenshouderij Snelders

21:20u

Peeters Tweewielers / Frenken Motors

-

Bouwbedrijf Jos Maas / M-Art

Uitslagen 17 februari:

19:30u

Taverne 't Hof

-

Leyna

7

-

8

20:25u

Feijen Metaal Techniek

-

ssv De Kobbus

0

-

5

21:20u

CSB / Sphinx

-

Varkenshouderij Snelders

4

-

4

Programma 24 februari:

Geen wedstrijden ivm Carnaval

Programma 2 maart (halve finales beker + ingelaste competitiewedstrijd): 

19:30u

B

zvv Van Deurzen Heftrucks

-

zvv Van Hunsel en Govers

20:15u

B

zvv Café de Bout 

-

zvv JDW Fijnmetaal

19:30u

M

CSB / Sphinx

-

GeCo Machinefabriek / A. Damen Timmerwerken

20:15u

M

Peeters Tweewielers / Frenken Motors

-

De Brasser

21:00u

Bouwbedrijf Jos Maas / M-Art

-

Leyna

Uitslagen 10 februari:

19:30u

Peeters Tweewielers / Frenken Motors

-

Taverne 't Hof

6

-

1

20:25u

CSB / Sphinx

-

Bouwbedrijf Jos Maas / M-Art

6

-

7

21:20u

Feijen Metaal Techniek

-

Leyna

6

-

0

Programma 17 februari:

19:30u

Taverne 't Hof

-

Leyna

20:25u

Feijen Metaal Techniek

-

ssv De Kobbus

21:20u

CSB / Sphinx

-

Varkenshouderij Snelders

Uitslagen 3 februari (bekerronde):

19:30u

B

B1

Varkenshouderij Snelders

-

zvv MeastroMail / SG Techniek

 2

-

20:15u

B

B1

zvv Van Hunsel en Govers

-

FC Upstairs / Van Eerd Elektrotechniek

-

 4

21:00u

B

A1

Bouwbedrijf Jos Maas / M-art

-

zvv Zuiderpoort / De Capucijner

-

21:45u

B

A1

zvv Cratex United

-

zvv JDW Fijnmetaal

-

19:30u

M

B2

Taverne 't Hof

-

Feijen Metaal Techniek

5

-

0

20:15u

M

B2

GeCo Machinefabriek / A. Damen Timmerwerken

-

zvv Van Deurzen Heftrucks

1

-

9

21:00u

M

A2

ssv De Kobbus

-

zvv Café de Bout 

2

-

13

21:45u

M

A2

FC Tjeu van Horne

-

De Brasser

2

-

4

Programma 10 februari:

19:30u

Peeters Tweewielers / Frenken Motors

-

Taverne 't Hof

20:25u

CSB / Sphinx

-

Bouwbedrijf Jos Maas / M-Art

21:20u

Feijen Metaal Techniek

-

Leyna

Uitslagen 27 januari:

19:30u

Varkenshouderij Snelders

-

Bouwbedrijf Jos Maas / M-Art

2

-

13

20:25u

Leyna

-

Peeters Tweewielers / Frenken Motors

1

-

2

21:20u

ssv De Kobbus

-

CSB / Sphinx

10

-

6

Programma 3 februari (bekerronde):

19:30u

B

B1

Varkenshouderij Snelders

-

zvv MeastroMail / SG Techniek

20:15u

B

B1

zvv Van Hunsel en Govers

-

FC Upstairs / Van Eerd Elektrotechniek

21:00u

B

A1

Bouwbedrijf Jos Maas / M-art

-

zvv Zuiderpoort / De Capucijner

21:45u

B

A1

zvv Cratex United

-

zvv JDW Fijnmetaal

19:30u

M

B2

Taverne 't Hof

-

Feijen Metaal Techniek

20:15u

M

B2

GeCo Machinefabriek / A. Damen Timmerwerken

-

zvv Van Deurzen Heftrucks

21:00u

M

A2

ssv De Kobbus

-

zvv Café de Bout 

21:45u

M

A2

FC Tjeu van Horne

-

De Brasser

Uitslagen 20 januari:

19:30u

Bouwbedrijf Jos Maas / M-Art

-

ssv De Kobbus

10

-

6

20:25u

Varkenshouderij Snelders

-

Leyna

3

-

6

21:20u

Feijen Metaal Techniek

-

Taverne 't Hof

5

-

0

Programma 27 januari:

19:30u

Varkenshouderij Snelders

-

Bouwbedrijf Jos Maas / M-Art

20:25u

Leyna

-

Peeters Tweewielers / Frenken Motors

21:20u

ssv De Kobbus

-

CSB / Sphinx

Uitslagen 13 januari:

19:30u

Peeters Tweewielers / Frenken Motors

-

Feijen Metaal Techniek

5

-

0

20:25u

CSB / Sphinx

-

Taverne 't Hof

2

-

6

21:20u

ssv De Kobbus

-

Leyna

9

-

6


Programma 20 januari:

19:30u

Bouwbedrijf Jos Maas / M-Art

-

ssv De Kobbus

20:25u

Varkenshouderij Snelders

-

Leyna

21:20u

Feijen Metaal Techniek

-

Taverne 't Hof

Uitslagen 6 januari (geheel bekerprogramma):

19:30u

B

B2

Feijen Metaal Techniek

-

GeCo Machinefabriek / A. Damen Timmerwerken

2

-

4

20:15u

B

B2

ABC Hekwerk / HAC Weekblad

-

zvv Van Deurzen Heftrucks

2

-

4

21:00u

B

A2

De Brasser

-

ssv De Kobbus

10

-

0

21:45u

B

A2

Leyna

-

zvv Café de Bout 

2

-

7

19:30u

M

B1

FC Upstairs / Van Eerd Elektrotechniek

-

CSB / Sphinx

1

-

2

20:15u

M

B1

Varkenshouderij Snelders

-

zvv Van Hunsel en Govers

3

-

4

21:00u

M

A1

Peeters Tweewielers / Frenken Motors

-

Bouwbedrijf Jos Maas / M-art

4

-

0

21:45u

M

A1

zvv JDW Fijnmetaal

-

zvv Zuiderpoort / De Capucijner

13

-

5


Programma 13 januari:

19:30u

Peeters Tweewielers / Frenken Motors

-

Feijen Metaal Techniek

20:25u

CSB / Sphinx

-

Taverne 't Hof

21:20u

ssv De Kobbus

-

Leyna

Uitslagen 16 december:

19:30u

CSB / Sphinx

-

Leyna

7

-

7

20:25u

ssv De Kobbus

-

Peeters Tweewielers / Frenken Motors

2

-

7

21:20u

Taverne 't Hof

-

Varkenshouderij Snelders

5

-

3



Programma 6 januari (geheel bekerprogramma):

19:30u

B

B2

Feijen Metaal Techniek

-

GeCo Machinefabriek / A. Damen Timmerwerken

20:15u

B

B2

ABC Hekwerk / HAC Weekblad

-

zvv Van Deurzen Heftrucks

21:00u

B

A2

De Brasser

-

ssv De Kobbus

21:45u

B

A2

Leyna

-

zvv Café de Bout 

19:30u

M

B1

FC Upstairs / Van Eerd Elektrotechniek

-

CSB / Sphinx

20:15u

M

B1

Varkenshouderij Snelders

-

zvv Van Hunsel en Govers

21:00u

M

A1

Peeters Tweewielers / Frenken Motors

-

Bouwbedrijf Jos Maas / M-art

21:45u

M

A1

zvv JDW Fijnmetaal

-

zvv Zuiderpoort / De Capucijner

Pagina 1 van 2