Logo Maarheeze nu 500px4 weekenddiensten5 aed1 evenement2 afval 33 openbaarvervoer6 politie7 helpende hand

nlenfrdeplroes
Zaalvoetbal

Zaalvoetbal (10)

Uitslagen 11 november:

20:25u

Varkenshouderij Snelders

-

Peeters Tweewielers / Frenken Motors

1

-

8

21:20u

Taverne 't Hof

-

ssv De Kobbus

2

-

4

Programma 18 november:

19:30u

Varkenshouderij Snelders

-

Taverne 't Hof

20:25u

Bouwbedrijf Jos Maas / M-Art

-

Feijen Metaal Techniek

21:20u

Leyna

-

CSB / Sphinx

dinsdag, 12 november 2019 07:29

Het programma van volgende week

Written by

Uitslagen 11 november:
Wegens omstandigheden afgelast

Programma 18 november:

19:30u

Bouwbedrijf Jos Maas / M-Art

-

Leyna

20:25u

Varkenshouderij Snelders

-

Peeters Tweewielers / Frenken Motors

21:20u

Taverne 't Hof

-

ssv De Kobbus

Uitslagen 4 november (geheel bekerprogramma)::

19:30u

B

A2

Leyna

-

FC Tjeu van Horne

5

-

0

20:15u

B

A2

zvv Café de Bout 

-

De Brasser

11

-

3

21:00u

B

B1

zvv MeastroMail / SG Techniek

-

FC Upstairs / Van Eerd Elektrotechniek

2

-

6

21:45u

B

B1

CSB / Sphinx

-

zvv Van Hunsel en Govers

5

-

3

19:30u

M

A1

zvv Cratex United

-

Bouwbedrijf Jos Maas / M-art

11

-

3

20:15u

M

A1

zvv Zuiderpoort / De Capucijner

-

Peeters Tweewielers / Frenken Motors

0

-

5

21:00u

M

B2

ABC Hekwerk / HAC Weekblad

-

Taverne 't Hof

2

-

5

21:45u

M

B2

zvv Van Deurzen Heftrucks

-

Feijen Metaal Techniek

7

-

0

Programma 11 november:

19:30u

Bouwbedrijf Jos Maas / M-Art

-

Peeters Tweewielers / Frenken Motors

20:25u

Varkenshouderij Snelders

-

ssv De Kobbus

21:20u

Feijen Metaal Techniek

-

CSB / Sphinx

Uitslagen 28 oktober:

19:30u

Varkenshouderij Snelders

-

CSB / Sphinx

5

-

2

20:25u

ssv De Kobbus

-

Feijen Metaal Techniek

1

-

4

21:20u

Leyna

-

Taverne 't Hof

5

-

4

Programma 4 november (geheel bekerprogramma):

19:30u

B

A2

Leyna

-

FC Tjeu van Horne

20:15u

B

A2

zvv Café de Bout 

-

De Brasser

21:00u

B

B1

zvv MeastroMail / SG Techniek

-

FC Upstairs / Van Eerd Elektrotechniek

21:45u

B

B1

CSB / Sphinx

-

zvv Van Hunsel en Govers

19:30u

M

A1

zvv Cratex United

-

Bouwbedrijf Jos Maas / M-art

20:15u

M

A1

zvv Zuiderpoort / De Capucijner

-

Peeters Tweewielers / Frenken Motors

21:00u

M

B2

ABC Hekwerk / HAC Weekblad

-

Taverne 't Hof

21:45u

M

B2

zvv Van Deurzen Heftrucks

-

Feijen Metaal Techniek

maandag, 21 oktober 2019 20:42

Programma van volgende week.

Written by

Programma 28 oktober:

19:30u

Varkenshouderij Snelders

-

CSB / Sphinx

20:25u

ssv De Kobbus

-

Feijen Metaal Techniek

21:20u

Leyna

-

Taverne 't Hof

Uitslagen programma 7 oktober (bekerprogramma):

19:30u B A1 zvv JDW Fijnmetaal-Bouwbedrijf Jos Maas / M-art 7-2

20:15u B A1 zvv Cratex United-Peeters Tweewielers / Frenken Motors 4-9

21:00u B B1 CSB / Sphinx-zvv MeastroMail / SG Techniek 3-5

21:45u B B1 FC Upstairs / Van Eerd Elektrotechniek-Varkenshouderij Snelders 7-5

19:30u M B2 GeCo Machinefabriek / A. Damen Timmerwerken-Taverne 't Hof 9-2

20:15u M B2 Feijen Metaal Techniek-ABC Hekwerk / HAC Weekblad 6'3

21:00u M A2 ssv De Kobbus-Leyna 2-4

21:45u M A2 zvv Café de Bout -FC Tjeu van Horne 2-2 ( zvv Café de Bout wns)

Programma 14 en 21 oktober:

Geen ivm herfststop.

Uitslagen 23 september:

19:30u

CSB / Sphinx

-

ssv De Kobbus

5

-

5

20:25u

Peeters Tweewielers / Frenken Motors

-

Leyna

7

-

1

21:20u

Bouwbedrijf Jos Maas / M-Art

-

Varkenshouderij Snelders

8

-

2

Programma 30 september:

19:30u

Leyna

-

Feijen Metaal Techniek

20:25u

Bouwbedrijf Jos Maas / M-Art

-

CSB / Sphinx

21:20u

Taverne 't Hof

-

Peeters Tweewielers / Frenken Motors

Uitslagen 16 september:

19:30u

Taverne 't Hof

-

Feijen Metaal Techniek

4

-

7

20:25u

Leyna

-

Varkenshouderij Snelders

7

-

1

21:20u

ssv De Kobbus

-

Bouwbedrijf Jos Maas / M-Art

2

-

7

Programma 23 september:

19:30u

CSB / Sphinx

-

ssv De Kobbus

20:25u

Peeters Tweewielers / Frenken Motors

-

Leyna

21:20u

Bouwbedrijf Jos Maas / M-Art

-

Varkenshouderij Snelders

Uitslagen 9 september:

19:30u

Peeters Tweewielers / Frenken Motors

-

CSB / Sphinx

7

-

3

20:25u

Bouwbedrijf Jos Maas / M-Art

-

Taverne 't Hof

2

-

2

21:20u

Varkenshouderij Snelders

-

Feijen Metaal Techniek

0

-

2

Programma 16 september:

19:30u

Taverne 't Hof

-

Feijen Metaal Techniek

20:25u

Leyna

-

Varkenshouderij Snelders

21:20u

ssv De Kobbus

-

Bouwbedrijf Jos Maas / M-Art



dinsdag, 03 september 2019 06:01

Uitslagen en programma Zaalvoeybal Maarheeze

Written by

Uitslagen 2 september:

19:30u

Leyna

-

ssv De Kobbus

9

-

3

20:25u

Taverne 't Hof

-

CSB / Sphinx

5

-

7

21:20u

Feijen Metaal Techniek

-

Peeters Tweewielers / Frenken Motors

0

-

8

Programma 9 september:

19:30u

Peeters Tweewielers / Frenken Motors

-

CSB / Sphinx

20:25u

Bouwbedrijf Jos Maas / M-Art

-

Taverne 't Hof

21:20u

Varkenshouderij Snelders

-

Feijen Metaal Techniek